Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Optické moduly

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP
341,17 €
284,31 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : AGM732F
Interný kód produktu : 6407553
Výrobca : NETGEAR
Záruka : 60 mesiacov
Popis produktu : Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz.

PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP

AGM732F

Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-LX connectivity over 10Km

- Small size for high density fiber connections
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
- 1000BASE-LX connectivity over 10Km
- LC connector
- Works with 9 µm single mode cabling
- Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY