Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária REPASY PC, VÝPREDAJ PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Mopy a vedrá

Filter radca : 0-2500
na stránku
radenie

zobraziť
8,4 €
Cena s DPH
Vileda Náhrada k mopu Easy wring and Clean TURBO 151608
11,99 €
Cena s DPH
Mop špeciálne vyrobený pre extra mokré čistenie podláh vám vďaka 3 typom vlákien zaistí spoľahlivé odstránenie nečistôt aj zaschnutých škvŕn.
26,57 €
Cena s DPH
Set v krabici obsahuje Ultramax mop a vedro so žmýkacím košom. Vhodný pre všetky typy podláh - PVC, plávajúce podlahy, parkety, dlažbu.
4,73 €
Cena s DPH
Náhrada k mopu. Farba modrá s dekoráciami Náhrada k Supermocio mopu. 3 v 1 čistiaci účinok. Odstraňuje nepríjemné a zažraté škvrny. Odstraňuje mastné nečistoty. Veľmi efektívne zbiera vlasy a ďalšie nečistoty.
7,03 €
Cena s DPH
Náhrada k mopu Ultramax, Ultramax PINK a Easy wring Ultramat Set - plochý mop.
35,32 €
Cena s DPH
Vileda Easy Wring & Clean TURBO 151153
32,27 €
Cena s DPH
Strapcový mop z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálov rýchlo a efektívne vyčistí vašej podlahu. Trojuholníkový tvar vám zabezpečí jednoduchý upratovanie v rohoch!
5,9 €
Cena s DPH
Náhrada k mopu Ultramax, Ultramax PINK a Easy wring Ultramat Set - plochý mop. 3 typy vlákien spoľahlivo odstráni nečistotu.
3,4 €
Cena s DPH
popis produktu Typ výrobku: návlek na mop Náhrada k mopu Supermop soft Vysoká absorpčná schopnosť Vhodný na všetky druhy podláh
42,86 €
Cena s DPH
Mop zo 100% mikrovlákna. Vileda Easy Wring UltraMat
1,72 €
Cena s DPH
+30% Mikrovlákien pre podporu čistiaceho účinku a dlhšiu životnosť handričky. Unikátny materiál so štruktúrou mikroskopických otvorov. Vyrobený z materiálov tej najvyššej kvality.
6,68 €
Cena s DPH
popis Externé Kefa 2 v 1 Odolný vonkajší kefa ideálne pre zametanie terás, pivníc, schodov, chodníkov - odolné voči poveternostným podmienkam. - Kombinácia dvoch typov vlákien získa viac pôdy (odpadky, listy), a častice, ako je piesok - Dĺžka a usporiadanie vlákien umožňuje zametať nečistoty z rohov a štrbín a spojov - Vlákna so zvýšenou odolnosťou proti oderu
5 €
Cena s DPH
Vileda Active mop náhrada 109736
13,21 €
Cena s DPH
VILEDA ActiveMax mop 140999
1,68 €
Cena s DPH
Vileda Stick na kartáč
4,65 €
Cena s DPH
červený mop
3,95 €
Cena s DPH
Náhrada k mopu