Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky bezdrôtové, wireless  >>  Sieťové karty a adaptéry bezdrôt

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20...
81,34 €
67,78 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem v eshopu
PartNo : MT S-3553LC20D
Interný kód produktu : 18801865
Výrobca : MIKROTIK
Váha : 1
Záruka : 12 mesiacov
Popis produktu : Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul; Doplňující informace: S35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP module , with a LC connector, 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.; Zařízení ve kterých je používaný: Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.; Další informace: <a class=tah8b target=_blank href=http://i.mt.lv/routerboard/files/SFP2.pdf>Brochure</a>
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY