Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Optické moduly

Micronet 1000BASE-SX mini-GBIC SFP Module M363A

Micronet 1000BASE-SX mini-GBIC SFP Module M363A
38,17 €
31,81 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem v eshopu
PartNo : M363A
Interný kód produktu : 6404730
Výrobca : MICRONET
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : SFP 1,25G, 850nm, Multimode, LC Connector, 550M for Gigabit SFP Slot

V souladu s 1000BASE-SX standard
V souladu s SFP Multi-Source dohody (MSA)
Standardní LC Duplex Connector
Hot Pluggable
Ideální řešení pro přenos dat Gigabit
Multi vendor / device support
do 550m
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY