Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Optické moduly

Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10

Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10
33,89 €
28,24 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem v eshopu
PartNo : M363B-10
Interný kód produktu : 6404766
Výrobca : MICRONET
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : 1000BASE-LX MiniGBIC modul, 1310nm 1,25 Gb / s, Single Mode, 10 km

IEEE802.3z, 1000BASE-LX
1310 nm (1280 ~ 1340 nm)
SMF, 9 / 125 µm: 10km
LC Duplex Connector
Laser třídy 1, EN 60825-1
Provozní vlhkost: 10% ~ 85%


Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY