Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Kerastase

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 >>
21,06 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Specifique Bain Divalent Balancing Shampoo Oily Šampón vyrovnávajúci rozdiely medzi mastnú pokožkou, vlasy a končeky vlasov. Ošetrené vlasy budú svieže, čisté, žiarivé, dokonale zjednotenej a vyživené.Použití: Naneste na mokré vlasy a jemne masírujte. Na záver dôkladne opláchnite. V prípade potreby možno opakovať.
23,53 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Resistance Ciment Anti Usure Vhodné pre oslabené vlasy a rozštiepené konečky.Obnovující prípravok opotrebené a poškodené vlasy. Zanecháva vlasy hladké, ľahko rozčesať. Vlasy sú mäkké, ohybné a hladké. Ideálny pre dlhšie vlasy. Použitie: Malé množstvo veľkosti orecha naniesť na vlasy a za pridanie malého množstva vody vlasy masírovať. Potom dôkladne opláchnuť.
41,6 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Dermo-Calm Bain Riche Haute ToléranceVhodné pre citlivé a suché vlasy.Šampon pre citlivú vlasovú pokožku a suché vlasy.Uklidňuje, hydratuje a ozdravuje vlasovú pokožku.Vyživující zložky dodávajú hebkosť a pružnosť vlasům.Použití: Naniesť na mokré vlasy a jemne masírovať . Na záver dôkladne opláchnuť.
43,38 €
Cena s DPH
Kozmetika KerastaseKerastase Reflection Chroma Riche Luminous Softening Shampoo Šampón pre hebkosť a lesk melírovaných alebo citlivých farbených vlasů.Jemně umýva bervené vlasy a pripravuje ich na príjem hĺbkové starostlivosti. Mikro-emulzia ľahko preniká do vlasového vlákna.Výsledkem je maximálny lesk a intenzita odleskov, ochrana farby, aby sa nestala matnú a bezvýznamnou.Vlasy sú po použití hebké, pružné a žiarivé. Použitie: Aplikujte na mokré vlasy, jemným masážnym pohybom vytvorte penu. Potom dôkladne opláchnite.
41,6 €
Cena s DPH
Kozmetika KerastaseKerastase Specifique Bain Divalent.Šamponová kúpeľ pre mastnú vlasovú pokožku.Vlasová pokožka je dokonale ošetřena.Produkce mazových žliaz je regulovaná a vlasy sú ideálne ošetrená. Použitie: Naniesť na mokré vlasy, jemne masírovať a jemne zmyť. Postup zopakovať. Na záver vlasy dôkladne opláchnuť.
19,13 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Nutritive Bain Oleo-Relax Smoothing Sham Dry Rebel 250ml W Kozmetika Kérastase Nutritive Bain Oleo-Relax Smoothing Sham Dry Rebel Vhodné pre suché, neposlušné rozlétané vlasy.Šampon pre suché, jemné a neposlušné vlasy. Jemne vlasy očistí a vďaka zloženiu vyživuje neskrotné vlasy. Po použití sú vlasy ľahko rozčesať, sú hodvábneho vzhľadu i na dotyk. Vlasy sú pripravené na ďalšie vhodnú péči.Použití: Naniesť na mokré vlasy a jemne masírovať. Na záver dôkladne opláchnout.Upozornění: V prípade zasiahnutia očí vypláchnuť.
20,84 €
Cena s DPH
Kozmetika za neskutočnú cenu, len u nás, len teraz!!
45,5 €
Cena s DPH
Kozmetika za neskutočnú cenu, len u nás, len teraz!!
17,92 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Reflection Bain Chroma Riche Luminous Soft Shampoo Jemný šampón na farbené vlasy.
30,61 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Reflection Chroma Riche Masque Vhodné pre citlivé farbené vlasy.Vlasová intenzívna maska \u200b\u200bpre zvýšenie lesku farbených vlasov. Chráni pred nepriaznivými vplyvmi a napomáha ideálnemu odrazu svetla vo vlasoch, čím je účes jasnější.Použití: Po umytí vlasov naneste až ku korienkom a vlasy pomasírujte. Po 5-10 minútach pôsobenia dôkladne opláchněte.Upozornění: V prípade zasiahnutia očí ihneď vypláchnuť.
41,03 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Nutritive Bain Oleo Relax Shampoo Dry a Rebel Hair Šamponová kúpeľ pre suché, jemné a neposlušné vlasy. Jemne vlasy očistí a vďaka zloženiu vyživuje neskrotné vlasy. Po použití sú vlasy lepšie rozčesateľné, hodvábneho vzhľadu i na dotyk. Zanecháva vlasy hodvábne jemné, pevné a tvárné.Upozornění: V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnout.Použití: Naneste do mokrých vlasov, jemne masírujte a potom dôkladne opláchnite.
31,14 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Soleil Masque UV Regeneračná starostlivosť s ochranným photo filtrem.Hloubková regenerácie štruktúry vlasového vlákna.Vlasy sú silnejšie, poddajné, lesk farby je prodloužen.Regenerační starostlivosť s ochranným filtrom proti poškodeniu farbených a oslabených vlasů.Technologie UV Défense Active s ochranný filter prináša farbeným vlasom dlhodobú ochranu pred vysúšaním, UV žiarením, slanou a chlórovanou vodou. Obsahuje hydrofóbne látky, ktoré zabraňujú prieniku vody a vlhkosti do vnútra vlasu, ktorý sa tak stáva odolným voči škodlivému efektu UV žiareniu. Hĺbková regenerácia a rýchla obnova vlasového vlákna. Účinné látky prenikajú do tých najviac poškodených miest vlasového vlákna a obnovujú celý povrch vlasu. Výsledkom sú hebké a pružné vlasy plné lesku na dlhšiu dobu. Použitie: Aplikujte na umyté uterákom osušené vlasy. Nechajte 5 minút pôsobiť a potom opláchnite. V prípade zasiahnutia očí vypláchnuť.
33,11 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Nutritive Oleo Relax Masque for Dry Rebelliou Hair Vhodné pre suché a nepoddajné vlasy.Gelová vlasová maska \u200b\u200bpre vyhladenie a narovnanie suchých, kučeravých a nepoddajných vlasov. Vďaka palmovému oleju sú vlasy vyživovány.Použití: Po umytí vlasov naniesť kúru a nechať 5 minút pôsobiť. Na záver dôkladne opláchnuť.
50,84 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Resistance Ciment Anti Usure Vhodné pre oslabené vlasy a rozštiepené konečky.Obnovující prípravok opotrebené a poškodené vlasy. Zanecháva vlasy hladké, ľahko rozčesať. Vlasy sú mäkké, ohybné a hladké. Ideálny pre dlhšie vlasy. Použitie: Malé množstvo veľkosti orecha naniesť na vlasy a za pridanie malého množstva vody vlasy masírovať. Potom dôkladne opláchnuť.
1 2 >>