Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Kerastase

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 >>
20,74 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Specifique Bain Divalent Balancing Shampoo Oily Šampón vyrovnávajúci rozdiely medzi mastnú pokožkou, vlasy a končeky vlasov. Ošetrené vlasy budú svieže, čisté, žiarivé, dokonale zjednotenej a vyživené.Použití: Naneste na mokré vlasy a jemne masírujte. Na záver dôkladne opláchnite. V prípade potreby možno opakovať.
24,74 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Resistance Ciment Anti Usure Vhodné pre oslabené vlasy a rozštiepené konečky.Obnovující prípravok opotrebené a poškodené vlasy. Zanecháva vlasy hladké, ľahko rozčesať. Vlasy sú mäkké, ohybné a hladké. Ideálny pre dlhšie vlasy. Použitie: Malé množstvo veľkosti orecha naniesť na vlasy a za pridanie malého množstva vody vlasy masírovať. Potom dôkladne opláchnuť.
44,04 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Dermo-Calm Bain Riche Haute ToléranceVhodné pre citlivé a suché vlasy.Šampon pre citlivú vlasovú pokožku a suché vlasy.Uklidňuje, hydratuje a ozdravuje vlasovú pokožku.Vyživující zložky dodávajú hebkosť a pružnosť vlasům.Použití: Naniesť na mokré vlasy a jemne masírovať . Na záver dôkladne opláchnuť.
42,89 €
Cena s DPH
Kozmetika KerastaseKerastase Reflection Chroma Riche Luminous Softening Shampoo Šampón pre hebkosť a lesk melírovaných alebo citlivých farbených vlasů.Jemně umýva bervené vlasy a pripravuje ich na príjem hĺbkové starostlivosti. Mikro-emulzia ľahko preniká do vlasového vlákna.Výsledkem je maximálny lesk a intenzita odleskov, ochrana farby, aby sa nestala matnú a bezvýznamnou.Vlasy sú po použití hebké, pružné a žiarivé. Použitie: Aplikujte na mokré vlasy, jemným masážnym pohybom vytvorte penu. Potom dôkladne opláchnite.
43,41 €
Cena s DPH
Kozmetika KerastaseKerastase Specifique Bain Divalent.Šamponová kúpeľ pre mastnú vlasovú pokožku.Vlasová pokožka je dokonale ošetřena.Produkce mazových žliaz je regulovaná a vlasy sú ideálne ošetrená. Použitie: Naniesť na mokré vlasy, jemne masírovať a jemne zmyť. Postup zopakovať. Na záver vlasy dôkladne opláchnuť.
21,63 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Homme Capital Force Shampoo AntiOiliness Effect Šampón na mastné vlasy pre muže.Obnovuje vitalitu vlasov a vlasovej pokožky.Vlasy sú na pohľad krásne. Pomáha bojovať proti produkciu mazu počas iba 48 hodin.Zanechává poci sviežosti a čistoty. Použitie: Aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a potom dôkladne opláchnite. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Ak sa liek dostane do očí, dôkladne ich vypláchnite vodou.
45,63 €
Cena s DPH
Kozmetika KerastaseKerastase Reflection Chroma Riche Masque Starostlivosť pre hebkosť a lesk melírovaných alebo zcitlivělých farbených vlasov. Hĺbkovo stará o vlasové vlákno a navracia mu hebkosť. Má bohatú texturu.Prohlubuje a oživuje farbu vlasov. Výsledkom je maximálny lesk potvrdený metrologickým meraním, ochrana farby, aby sa nestala matnú a nevýraznú. ¨ Vlasy sú hebké, pružné a disciplinované. Ochraňuje vlasy pred krepatěním.Výsledek: Vlasy sú mäkšie a vľavo trblieta sa žiaru. Intenzita a hĺbka farieb sú odhalené, keď vlasy vlákno je chránené pred vonkajšími útokmi. Použitie: Aplikujte do čistých, uterákom vysušených vlasov. Vmasírujte. Zamerajte sa na najviac citlivé oblasti. Nechajte pôsobiť 5-10 minút a dôkladne opláchnite.
20,3 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Nutritive Bain Oleo-Relax Smoothing Sham Dry Rebel 250ml W Kozmetika Kérastase Nutritive Bain Oleo-Relax Smoothing Sham Dry Rebel Vhodné pre suché, neposlušné rozlétané vlasy.Šampon pre suché, jemné a neposlušné vlasy. Jemne vlasy očistí a vďaka zloženiu vyživuje neskrotné vlasy. Po použití sú vlasy ľahko rozčesať, sú hodvábneho vzhľadu i na dotyk. Vlasy sú pripravené na ďalšie vhodnú péči.Použití: Naniesť na mokré vlasy a jemne masírovať. Na záver dôkladne opláchnout.Upozornění: V prípade zasiahnutia očí vypláchnuť.
20,45 €
Cena s DPH
Kozmetika za neskutočnú cenu, len u nás, len teraz!!
46,74 €
Cena s DPH
Kozmetika za neskutočnú cenu, len u nás, len teraz!!
18,19 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Reflection Bain Chroma Riche Luminous Soft Shampoo Jemný šampón na farbené vlasy.
31,17 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Reflection Chroma Riche Masque Vhodné pre citlivé farbené vlasy.Vlasová intenzívna maska \u200b\u200bpre zvýšenie lesku farbených vlasov. Chráni pred nepriaznivými vplyvmi a napomáha ideálnemu odrazu svetla vo vlasoch, čím je účes jasnější.Použití: Po umytí vlasov naneste až ku korienkom a vlasy pomasírujte. Po 5-10 minútach pôsobenia dôkladne opláchněte.Upozornění: V prípade zasiahnutia očí ihneď vypláchnuť.
42,6 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Nutritive Bain Oleo Relax Shampoo Dry a Rebel Hair Šamponová kúpeľ pre suché, jemné a neposlušné vlasy. Jemne vlasy očistí a vďaka zloženiu vyživuje neskrotné vlasy. Po použití sú vlasy lepšie rozčesateľné, hodvábneho vzhľadu i na dotyk. Zanecháva vlasy hodvábne jemné, pevné a tvárné.Upozornění: V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnout.Použití: Naneste do mokrých vlasov, jemne masírujte a potom dôkladne opláchnite.
31,13 €
Cena s DPH
Kozmetika Kerastase Kérastase Nutritive Oleo Relax Masque for Dry Rebelliou Hair Vhodné pre suché a nepoddajné vlasy.Gelová vlasová maska \u200b\u200bpre vyhladenie a narovnanie suchých, kučeravých a nepoddajných vlasov. Vďaka palmovému oleju sú vlasy vyživovány.Použití: Po umytí vlasov naniesť kúru a nechať 5 minút pôsobiť. Na záver dôkladne opláchnuť.
1 2 >>