Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Kenzo

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 >>
 
27,83 €
Cena s DPH
Jas revitalizujúci sviežosti. Čistá, jednoduchá harmónia.
36,86 €
Cena s DPH
Jas revitalizujúci sviežosti. Čistá, jednoduchá harmónia.
41,82 €
Cena s DPH
Charakteristika: Drevitá a korenistá
30,72 €
Cena s DPH
Jednoduchosť. Opravdivosť. Tieto dve vlastnosti Kenzo miluje. Vôňa je oslavou čistej sviežosti. Iskrivá, moderná, čistá, blankytne modrá, dokonale striedma, ďaleko od bláznivého hluku. Elegantná osobitá vôňa, oslobodená od všetkých výstrelkov. Rafinovaná, úprimná harmónia. Jej ľahká vôňa stelesňuje základné životné hodnoty. Je svieži, povzbudzujúci, priesvitná.
50,7 €
Cena s DPH
Táto príroda, z ktorej pramení život, našla svoj ohlas v zväzku jarného kvety. Zlatožltej púčik sybolizující flakón v tvare priezračného, \u200b\u200bžiarivého, energického kamienkov, z ktorého sa rodia neustále čerstvá kvetina.
47,85 €
Cena s DPH
Cesta lásky .... Nová vôňa KenzoAmour skladá holt celému ázijskému kontinentu. Podkladom sú všetky zapamätateľné čuchové a obrazové čriepky z ciest po Indii, Indonézii, Japonsku atd.Složení: Kvet čerešne, kvet Frangipani, kadidlo, drevo Thanaka, biely čaj, ryža, vanilkaCharakteristika: jemná, zmyselná, sladšia, teplejšia dámska vôňa s vanilkovými tónmi
49,7 €
Cena s DPH
Jedného zimného rána sa nás zmocní túžba oživiť lahodné letné dojmy, prežiarené slnkom a preniesť sa na chvíľu do iného prostředí.Přání zohriať sa, znovu nájsť moment, kedy farby, vône, tvary pohyby alebo smiech sú plné ušľachtilosti sveta. Nech je akékoľvek ročné obdobie, parfum leta vyzve k rozptýleniu a dodá nám pocit blaha vďaka svojej zelenej zmyselnej sviežosti.
37,34 €
Cena s DPH
Tester Toaletná voda Kenzo Amour Florale 85ml
49,33 €
Cena s DPH
Ženu, akú si predstavujeme pre lepší svet: nespútanú, nezávislú, modernú, obohatenú stykom s inými národmi a kultúrami. Kenzo sa rozhodol venovať tejto žene kúzlo nového parfumu - prekvapivého a výbušného, \u200b\u200bktorý pomenoval: Kenzo JUNGLE.
48,63 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Kenzo Amour 100ml
1 2 >>