Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Príslušenstvo siete aktívne

HP X132 10G SFP + LC LR Transceiver (J9151A)

HP X132 10G SFP + LC LR Transceiver (J9151A)
2588,58 €
2157,15 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : J9151A
Interný kód produktu : 9698724
Výrobca : HP Enterprise
Záruka : 480 mesiacov
Popis produktu : Výrobce: HP; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module LR (LC), LC (duplex), maximální vzdálenost 2 - 10 km pro 9/125 µm, typ kabelu: Single-mode se standardní ITU-T G.652 a ISO / IEC 793-2 typu B1; Šířka: 1.38 cm; Výška: 1.19 cm; Délka: 5.57 cm; Čistá hmotnost: 0.02 kg
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY