Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Givenchy

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
1 2 >>
41,45 €
Cena s DPH
Táto na svete prvá kvetinovo aromatická vôňa v sebe spája rôzne odrody ruže s hviezdičkami anízu a verbenou. Vzdáva hold tradíciám a zároveň ich rúca, je hravá a veľmí zvodná. Je skutočne nemožné jej odolať.
41,15 €
Cena s DPH
Givenchy POUR HOMME, deviata pánska vôňa značky Givenchy, je podľa Pabla Reinosa, umeleckého riaditeľa značky, "poctou klasickej moderne". Podarilo sa jej zachytiť majstrovstvo, vyváženosť a eleganciu - prvky, ktoré sa stali puncom jej predchodcov, obohatené o smelosť, dynamickosť a inšpiráciu novým miléniem.Givenchy POUR HOMME je voľbou muža, pre ktorého je vôňa celkom prirodzeným potešením, ktorému sa oddáva každý deň, a milú povinností, ktorú dlhuje sebe rovnako ako druhým.
57,92 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir 100ml
52,78 €
Cena s DPH
Toaletná voda Givenchy Blue Label 100ml
45,93 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Givenchy Ange ou Demon 50ml
38,49 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Givenchy Play for Her Intense 50ml
41,97 €
Cena s DPH
Toaletná voda Givenchy Play 100ml
46,6 €
Cena s DPH
Žena používajúce Amarige je veľmi ženská. Je jemná, úprimná, vytrvalá, živá, spontánna, veselá a má veľký zmysel pre citovosť, ktorá sa u nej neočakávane prejavuje a má neodolateľný a oslnivý šarm. Jej aura je pre všetkých okolo neobyčajne povzbudivá a vytvára ozajstnú túžbu po láske. Žena Amarige je ženou veľmi žiadanou. Dosiahnutie zdravej rovnováhy medzi jej životom a jej emóciami je pre ňu hlavnou prioritou.
41,38 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir 50ml
40,53 €
Cena s DPH
Toaletná voda Givenchy Xeryus 100ml
1 2 >>