Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Givenchy

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
51,4 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir 100ml
53,62 €
Cena s DPH
Toaletná voda Givenchy Blue Label 100ml
44,58 €
Cena s DPH
Toaletná voda Givenchy Xeryus Rouge 100ml
39 €
Cena s DPH
Zloženie: pačuli, mandarínka, bergamot, myrta, céder
41,18 €
Cena s DPH
Toaletná voda Givenchy Xeryus 100ml
31,8 €
Cena s DPH
Givenchy POUR HOMME, deviata pánska vôňa značky Givenchy, je podľa Pabla Reinosa, umeleckého riaditeľa značky, "poctou klasickej moderne". Podarilo sa jej zachytiť majstrovstvo, vyváženosť a eleganciu - prvky, ktoré sa stali puncom jej predchodcov, obohatené o smelosť, dynamickosť a inšpiráciu novým miléniom. Givenchy POUR HOMME je voľbou muža, pre ktorého je vôňa celkom prirodzeným potešením, ktorému sa oddáva každý deň, a milú povinností, ktorú dlhuje sebe rovnako ako druhým.
33,26 €
Cena s DPH
Prvá vec, ktoré si všimnete na vôni GIVENCHY POUR HOMME BLUE LABEL je jej stimulujúca sviežosť. Táto nová svieža "drevitá" vôňa kombinuje trvalú sviežosť s mužnou silou pánskych vôní značky GIVENCHY.Zvláštní pozornosť bola venovaná dlhodobej trvanlivosti sviežej zložky tohto parfumu. Väčšina not vône GIVENCHY POUR HOMME sú prítomné aj vo vôni GIVENCHY POUR HOMME BLUE LABEL, sú ale vyrovnané odlišným spôsobom tak, aby poskytovali požadovaný svieži a stimulačné efekt.Ovocné citrusové noty - grapefruit a mandarínky - boli posilnené tak, aby dodali iskru a korenenosť. Príjemná vodné nota hedione poskytuje jas a transparentnosť. Korenie dodáva korenie osobitnú príchuť a hĺbku.
45,01 €
Cena s DPH
Toaletná voda Givenchy Gentleman 100ml
34,79 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir 30ml
37,89 €
Cena s DPH
Parfumovaná voda Givenchy Ange ou Demon 30ml