Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : Gillette

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie
zobraziť :  s obrázkami  v tabuľke  
 
8,21 €
Cena s DPH
Gillette Mach3 - 4 ks náhradné hlavice do ručného holiaceho strojku.Břity možné použiť vo všetkých trojbřitých strojčekoch typu Mach 3 - Mach3, Mach3 Turbo, alebo Mach3 Power.Je určený pre dokonalejšie oholenie s minimálnym podráždením pokožky, aj keď sa holí proti smeru rastu fúzov . Tri Anti-Friction brity (znižujú ťahanie fúzov) Mach 3 Turbo oholí každý vous ešte dôkladnejšie s menším podráždením. Mäkké, ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, a preto holenie je rovnomerne a bez nadmerného tlaku na pokožku. Vylepšený indikačné zvlhčujúci pásik pomáha strojčeka Mach 3 Turbo hladko sa kĺzať po pokožke i pri veľmi častom holení.
10,21 €
Cena s DPH
Gillette Mach3 TURBO - 4 ks náhradné hlavice do ručného holiaceho strojku.Břity možné použiť vo všetkých trojbřitých strojčekoch typu Mach 3 - Mach3, Mach3 Turbo, alebo Mach3 Power.Je určený pre dokonalejšie oholenie s minimálnym podráždením pokožky, aj keď sa holí proti smeru rastu fúzov. Tri Anti-Friction brity (znižujú ťahanie fúzov) Mach 3 Turbo oholí každý vous ešte dôkladnejšie s menším podráždením. Mäkké, ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, a preto holenie je rovnomerne a bez nadmerného tlaku na pokožku. Vylepšený indikačné zvlhčujúci pásik pomáha strojčeka Mach 3 Turbo hladko sa kĺzať po pokožke i pri veľmi častom holení.