Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Šport, fitness, zdravie  >>  Športové potreby

Garmin Forerunner® 220 Black/Red

Garmin Forerunner® 220 Black/Red
239,82 €
199,85 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : 010-01147-10
Interný kód produktu : 22020725
Výrobca : Garmin
Váha : 0,59
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Obsah dodávky:
Hodinky Forerunner 220 (Black/Red), USB kábel pre pripojenie k PC a nabíjanie, manuál v slovenčine..

Popis produktu:


Nový model športových hodiniek s GPS a integrovaným akcelerometrom, ponúka rozšírenú funkcionalitu hlavne pre bežecký tréning. Forerunner 220 je vybavený farebným displejom s ovládaním cez funkčné tlačidlá. Forerunner 220 nedokáže len monitorovať a analyzovať všetky dostupné dáta (rýchlosť/tempo, pulz a pod.), ale bude fungovať aj ako tréner s cieľom napomáhať pri dosahovaní stanovených výkonnostných cie
ľov. Na rozdiel od modelu Forerunner 220 HR Black/Red neponúka v základnej výbave pulzomer. Ten je však spolu s dalším príslušenstvom možné dokúpiť.

Používateľské rozhranie

Intuitívne tlačidlá umiestnené okolo veľkého, jasného farebného displeja poskytujú ideálny prehľad o nameraných dátach bez jeho zbytočného zakrývania pri ovládaní hodiniek. Samozrejmosťou je voliteľné ovládacie menu v slovenčine. Podrobný návod na používanie a informácie k funkcionalite sú dostupné na náhľad na uvedenom odkaze >>>>>>


ANT+ kompatibilita Bezdrôtové rozhranie pre pripojenie kompatibilného pulzomera (nie je v balení). Pulzomer (hrudný) pás je dostupný ako voliteľné príslušenstvo na uvedenom odkaze >>>>>>
Bluetooth konektivita Novinkou vo funkcionalite športových hodiniek je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť funkciu Live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie >>>>>>.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 6 týždňov v režime hodiniek. Až 11 hodín v režime s GPS.
Foot Pod Váš tréning získa nový rozmer pripojením bezdrôtového snímača FootPod, ktorý meria aktuálnu rýchlosť, vzdialenosť, tempo behu, frekvenciu a počet krokov.
Gyroskopický akcelerometer Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v hodinkách zabepečí analýzu a záznam behu aj pri vypnutom GPS v krytých priestoroch (napr. haly)
Hodiny s GPS Športové hodinky s GPS môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík, stopky). Pri behu vám stlačením jedného tlačidla ukážu informácie o tempe behu, rýchlosti, vzdialenosti a spálených kalóriách a nepotrebujete žiadne snímače a doplnky.
Intervaly - beh Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať.
Prepojenie s PC Komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie hodiniek s počítačom prostredníctvom USB. Pre vyhodnocovanie aktivít, rozšírenú analýzu a plánovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu Garmin Connect.Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych iných špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát.
Rozšírené tréningy Vytvorte si tréningový plán pre jednoduchý, intervalový alebo rozšírený tréning. Hodinky Vás budú sprevádzať okruh za okruhom...
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.
Vibračné a zvukové upozornenia Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.
Vodotesnosť 50m Nemusíte sa báť behať v daždi. S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť, dokonca s nimi môžete aj plávať. Nesmiete ich však ponoriť do hlbšej vody ani sa s nimi potápať.
Zóny pulzu Každý má pri tréningu iný cieľ, či už je to chudnutie, zlepšenie kondície, prevencia srdcovocievnych ochorení... Pre každý cieľ je nevyhnutné sledovať pulz, aby bol tréning čo najefektívnejší. Hodinky vás upozornia zvukovým signálom na vysoký alebo naopak nízky pulz.

Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity: Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa: Nie
Auto Lap (začne okruh po urč. vzial.): Áno
Auto Pause (zast. tréning podla rýchl.): Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok): Áno
Automatická synchronizácia s PC: Áno
Barometrický výškomer: Nie
Batéria - typ: nabíjateľná lithium - ion
Batéria - výdrž (pohotovostný režim): 11 hodín (GPS zapnuté) - tréning
Bluetooth: Áno
Cesty: 0
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 180 x 180 bodov
Displej - typ: Farebný
Displej - veľkosť, ŠxV: 2,54 cm uhlopriečka
Funkcie a výbava: -------------------------------------------------------------
Garmin Connect™ kompatibilita: Áno
GPS prijímač: Áno, s vysokou citlivosťou
História okruhov: 1000
Hmotnosť zariadenia: 40,7 g
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): Áno
HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom: Nie
Intervalový tréning: Áno
Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri: Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): Áno
Krokomer - Foot Pod:: Áno, voliteľný
Multi-sport (zmena šport. módu): Nie
Okruhy (auto/manual záznam okruhov): Áno
Pohotovostná doba: približne 6 týždňov (bez GPS)
Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov: Áno
Prepojenie: USB / Bluetooth Smart
product_web: 0, 16974
Rozmery a vlastnosti: --------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH: 13,7 x 8,9 x 6,4 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 4,5 x 4,5 x 1,2 cm
Snímač rýchlosti/kadencie: Nie
Snímač srdcovej frekvencie: Áno, voliteľný
Teplotný rozsah (- + °C): od -20°C do + 60°C
Track log
Track log / záznam a správa trás: Áno
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek: Áno
Virtual Partner (fiktívny súper):: Nie
Vodotesnosť: 50 M
Vysoko-citlivý prijímač: Áno
Zvukové alarmy/vibrácia: Áno/Áno
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY