Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Šport, fitness, zdravie  >>  Športové potreby

Garmin Approach® S6 Light Lifetime

no image
479,58 €
399,65 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Športové potreby
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : 010-01195-00
Interný kód produktu : 26318267
Výrobca : Garmin
Váha : 0,182
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Obsah dodávky:

Approach S6,
- nabíjacia/dátová kolíska,
- manuál.


.pre vašu perfektnú hru.

Najľahšie a najštíhlejšie golfové hodinky s GPS s úplne novými funkciami!

pproach S6 s náhľadom jamkoviska na celom farebnom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením a optimalizovaným športovým dizajnom predstavujú úplne nový level medzi golfovými hodinkami. Farebný náhľad máp viac ako 30 000 ihrísk po celom svete, označenie pozície dotykom, PinPointer a samostatné tlačidlo CourseView pre zobrazenie náhľadu jamkoviska s možnosťou manuálne zmeniť pozíciu jamky pomôže rýchlo a presne nájsť vzdialenosť a smer, ktorý potrebujete poznať pred každou ranou. SwingStrength™ a TempoTraining sú pokrokové funkcie, ktoré vám pomáhajú zlepšovať techniku švihu. Smart upozornenia z vášho iPhone (4s a novší) alebo iPadu zobrazia sms, maily a iné oznámenia diskrétne priamo na displeji hodiniek.

Aktuálny zoznam všetkých ihrísk l Slovenské ihriská l České ihriská l Aktuálizácia máp ihrísk - LifetimeMapa pokrytia
Pokrytie


Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou cca 12 týždňov pri vypnutom GPS/10 hodín so zapnutým GPS.
citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
Golf - Svet ihriská S Approachom sa nestratíte... S6 je vybavená predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 30 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Čiech s bezplatnou aktualizáciou existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez CourseView Updater. Na obrázku nájdete znázornené mapové pokrytie.
SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Golf - Typ hry Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rany a stableford.
Dotykový displej Ovládajte svoje hodinky jednoducho dotykom prsta - poklepaním alebo ťahaním po displeji.
Prepojenie s PC Po skončení hry si môžte preniesť všetky zaznamenané údaje vašej hry cez USB port pre prepojenie s PC/MAC a zaznamenať všetko v bezplatnej aplikácii Garmin Connect™.
Ukladanie bodov Buďte o krok pred vašimi súpermi... S6 umožňuje ukladanie aktuálnej pozície GPS na ihrisku ako pomôcka pre ďalšie hry na danom ihrisku. Bunkre či vodné prekážky ľahko označíte dotykom na mape a zobrazí sa presná vzdialenosť k označenému bodu.
Golf - evidencia skóre Zlepšujte svoju hru... Evidencia skóre pre 1 hráča vrátane handicapu a ukladanie histórie vám slúžia ako motivácie pri ďalšej hre.
Hodiny s GPS Športové hodinky s GPS s možnosťou využitia ako budík alebo časovač pre upozornenie na pomalé tempo hry. Ak nie ste práve na ihrisku, môžete ich využívať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík).
Trasový počítač S6 zaznamená skutočne prejdenú vzdialenosť počas hry a čas hry.
Golf - štatistika hry Sledujte si svoju podrobnú štatistiku hry - počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway, GIR.
Golf - meranie dĺžky rán Vďaka GPS prijímaču je možné veľmi presne zmerať dĺžku každej rany. Je jedno, ako komplikovane alebo dlho hľadáte loptičku, vzdialenosť je vypočítaná vzdušnou čiarou medzi miestom odpalu a dopadu loptičky.
Golf - Prehľad o vzdialenostiach S hodinkami na ruke máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamkoviska.
Vodotesnosť 50m Hra v každom počasí..... S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť...
Bluetooth konektivita Funkcia Smart upozornenia prostredníctvom Bluetooth prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich e-mailoch, správach a iných upozorneniach z vášho telefónu (iPhone 4s a novší).
Golf - Green View Stačí stlačiť len jedno tlačidlo kedykoľvek počas hry a na hodinkách sa zobrazí náhľad na green....
Golf - Layup/Doglegs Distances Na jasnom a dobre čitateľnom displeji sú na mape zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti a zalomenia fairway.
Golf - Pin Pointer Už nemusíte premýšľať, kde je jamka.... Funkcia PinPointer - smer na jamku napovie, ktorým smerom máte hrať bez toho, aby ste videli vlajku.
Golf - Tréning švihu Úplne nové funkcie: SwingStrength™ - na základe analýzy švihu viete, ktorú palicu máte použiť, aby ste dosiahli určitú vzdialenosť, SwingTempo - meranie optimálneho pomeru švihu (3 náprah : 1 švih), TempoTraining - tóny vás upozornia na udržanie optimálneho pomeru, čím získate svoj správny rytmus a švih bude vyvážený. Vďaka analýze švihu zlepšíte načasovanie švihu a kontrolujte silu zápästia.
Rozmery a vlastnosti: ------------------------------------------------------------------------------
Rozmery balenia, ŠxVxH: 8,9 x 13,9 x 7,6 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 4,5 x 4.5 x 1,42 cm
Displej - veľkosť, ŠxV: 2,54 cm priemer
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 180 x 180 bodov
Displej - typ: farebný, dotykový s vysokým rozlíšením
Hmotnosť balenia: 277,8 g
Hmotnosť zariadenia: 46,6 g
Akumulátor - typ: nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 10 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie, 12 týždňov v režime hodiniek
Vodotesnosť: Áno (5 ATM)
GPS prijímač: Áno, s vysokou citlivosťou
Vysoko-citlivý prijímač: Áno
Predinštalované mapy: Golfové ihriská - viac ako 30 000 ihrísk celého sveta
Doživotná aktualizácia máp: Áno
Waypointy/obľúbené/pozície: Áno - len na ihriskách
product_web: 0
Funkcie a výbava: -------------------------------------------------------------------------
Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): Zobrazenie prejdenej vzdialenosti a odohraného času
Garmin Connect™ kompatibilita: Áno
Korekcia polohy jamky (ručné posunutie jamky, ak má inú polohu ako na mape): Áno
Štatistika hry (počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway, GIR: Áno
Evidencia skóre: Áno (jeden hráč)
Export skóre do PC (prezeranie, archivácia, tlač, zdieľanie): Áno
Bluetooth: Áno
Budík: Áno
Dotyková obrazovka: Áno (multi-touch)
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): Áno

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto