Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Média konvertory

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM...
133,15 €
110,96 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem v eshopu
PartNo : ET-913MSC+
Interný kód produktu : 14126643
Výrobca : Edimax Technology
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 22 mm; Šířka: 74 mm; Délka: 102 mm; Čistá hmotnost: 0.24 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), možno zapojit do 19" chassis ET-940MCR (16 volných slotů, redundantní zdroj), podpora protokolu: 802.3x Flow Control, součástí je externí el. adaptér DC 5V /2A, max. délka optického vlákna 2km, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY