Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Média konvertory

Edimax média konvertor, 1000BaseT / 1000BaseLX (SM SC), 30km

no image
257,24 €
214,37 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : ET-913SC3+
Interný kód produktu : 14126457
Výrobca : Edimax Technology
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 71 mm; Délka: 97 mm; Čistá hmotnost: 0.3 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), možno zapojit do 19" chassis ET-910MCR (12 volných slotů, redundantní zdroj), dodáván s externím elektrickým adaptérem DC 5V /1.6A, max. délka optického vlákna: 30km, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY