Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Média konvertory

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber...
90,5 €
75,42 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem v eshopu
PartNo : ET-912SC3+
Interný kód produktu : 14126499
Výrobca : Edimax Technology
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 71 mm; Délka: 94 mm; Čistá hmotnost: 0.6 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), duplexní režim a rychlost možno nastavit manuálně nebo automaticky, dodáván s externím elektrickým adaptérem DC 5V /1.6A, max. délka optického vlákna: 30km, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor, store and forward switching mechanismus
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY