Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Média konvertory

Edimax 1000Base-TX to 1000SX/LX SFP Fiber Optic Converter (Multi / Single mode)

Edimax 1000Base-TX to 1000SX/LX SFP Fiber Optic Converter...
115,63 €
96,36 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : ET-913SFP
Interný kód produktu : 14126649
Výrobca : Edimax Technology
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Šířka: 74 mm; Délka: 102 mm; Čistá hmotnost: 0.2 kg
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY