Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Malé domáce spotrebiče  >>  Vysávače

Dyson DC 62 EXTRA

Dyson DC 62 EXTRA
311,7 €
259,75 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom
PartNo : 216213-01
Interný kód produktu : 44610234
Výrobca : DYSON
Váha : 3,9
Popis produktu : Vysoký sací výkon Dyson. Bez prekážajúceho napájacieho kábla. Pre všetky druhy podláh. Jemný mini kefa navyše.
Poháňaný digitálnym motorom Dyson V6
Digitálne motor Dyson V6 je kľúčom najvýkonnejších akumulátorových vysávačov *. Tento výkonom nabitý motor používa digitálnu pulzný technológiu a neodymový magnet na dosiahnutie až 110 000 otáčok za minútu. Jeho malé rozmery zároveň znamenajú, že vysávač, ktorý poháňajú, môže byť malý, ľahký a veľmi výkonný. * Na základe testu akumulátorových vysávačov 5 najpredávanejších značiek na trhu platné k decembru 2014. 2 Tier Radial ™ cyklóny 15 cyklón usporiadaných v dvoch vrstvách pracujúcich paralelne pre zvýšenie prietoku vzduchu a zachytenie jemného prachu a alergénov.
Akumulátorové vysávače Dyson využívajú rovnakú cyklónovou technológiu ako naša klasické trvalo napájané vysávača. Výkonné odstredivé sily vytláčajú nečistoty a prach z nasatého vzduchu do odpadovej nádoby. Táto patentovaná cyklónová technológia kombinovaná s digitálnym motorom Dyson V6 a prepracovaným Li-Iónovým akumulátorom s Nikel-Mangán-kobaltová katódou Li-NMC stojí za výkonným saním akumulátorových vysávačov Dyson. Od okamihu kedy začnete vysávať až do okamihu než skončíte.
Úzka podlahová hubica (21 cm) s rotačnou kefou s karbónovými vláknami
Podlahová hubica vhodná pre všetky druhy podláh. Praktické použitie v členitom priestore vďaka malej šírke hubice.
Tuhé nylonové štetiny odstraňujú hlboko usadené nečistoty z kobercov. Karbónové vlákna zbierajú jemný prach z hladkých podláh.
Jemný mini kefa na prach
Jemné štetiny kefy šetrne odstraňujú prach a alergény z povrchu nábytku, žalúzií a pod. A sú ihneď nasávané do vysávača.
Až 20 minút vysokého rovnomerného sacieho výkonu
Dyson DC62 Extra je vybavený spínačom s neobyčajne jemným chodom. To znamená, že výkon batérie je využitý iba pri vysávaní. To stačí na 20 minút prevádzky (17 minút pri použití rotačnej kefy).
Mnoho iných akumulátorových vysávačov zostáva pri vysávaní trvalo v chode. Tým dochádza pri krátkych pauzách medzi jednotlivými úkonmi k plytvaniu energiou batérie. Akumulátorové vysávače Dyson sú vybavené prepínacím tlačidlom pre prechod do MAX režimu pre prípad zvlášť odolných nečistôt a spínačom s neobyčajne jemným chodom. To znamená, že výkon batérie je využitý iba pri vysávaní. Ak potrebujete, je vysávač v chode, keď nie, je vypnutý.
režim MAX
Stlačením tlačidla zdvihnete sací výkon. Poskytuje 6 minút zvýšeného sacieho výkonu pre náročné úkony.
Dyson DC62 Extra disponuje 2 úrovňami sacieho výkonu: 20 minútami konštantného sania 28 AW alebo 6 minútami maximálneho konštantného sacieho výkonu 100 AW bez poklesu.
Ľahký a ergonomický
Svojim tvarom padne prirodzene do ruky. Hmotnosť iba 2,06 kg a dobré vyváženie výrazne uľahčujú manipuláciu.
Pri ostatných akumulátorových vysávačov sú ťažké časti ako motor, prachový separátor a filtračný systém umiestnené nízko pri podlahe - ďaleko od rukoväti. To sťažuje presúvanie vysávača z jednej plochy na inú a zvlášť plochy v rôznych výškach.
Aby sa dal dobre využiť princíp páky, posunuli inžinieri Dyson ťažisko. Hmotnosť je rozložená inak. Motor a batérie sú umiestnené priamo nad a pod rukou čím odľahčili koniec, ktorým sa vysáva.
Všestranné použitie pre upratovanie od podlahy po strop
Pre ľahký upratovanie hore, dole i v medzerách a čo najjednoduchšie manipuláciu s vysávačom sa ťažisko nachádza v rukoväti.
Dá sa ľahko prestavať na ručný vysávač
Pre rýchly a okamžitý upratovanie alebo upratovanie v ťažko dostupných miestach sa dajú všetky akumulátorové bezkáblové vysávače jednoducho prestavať na ručné vysávače.
Hygienické vysypávanie odpadovej nádoby
Len stlačíte tlačidlo a vysypete nečistoty. Vďaka jednoduchému a rýchlemu vyprázdňovaniu stlačením tlačidla nedochádza ku kontaktu
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY