Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky pasívne  >>  Optické káble a príslušenstvo

Digitus Fiber Optic Patch, ST to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex, 1m

Digitus Fiber Optic Patch, ST to ST, Multimode 50/125 µ, ...
9,65 €
8,04 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : DK-2511-01
Interný kód produktu : 6411556
Výrobca : Digitus
Váha : 0,05
Záruka : 23 mesiacov
Popis produktu : Fiber Optic Patch Cable, ST to ST,
Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1M

ST auf ST, Multimode, duplex, 50/125µm

- ST / ST Connector
- Halogenfree cable 50/125µ fibre
- Up to 1 Gbit Ethernet, fiber class OM 2
- Two color Boot (for Multimode)
- Single packaged, with test report
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY