Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky pasívne  >>  Optické káble a príslušenstvo

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC, Multimode 50/125µ, Duplex, Class OM3, 5m

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC, Multimode 50/125µ, D...
13,05 €
10,88 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : DK-2533-05/3
Interný kód produktu : 6440847
Výrobca : Digitus
Váha : 0,1
Záruka : 23 mesiacov
Popis produktu : DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 10 Gbit Ethernet
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY