Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky pasívne  >>  Optické káble a príslušenstvo

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 -...
9,72 €
8,1 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : DK-2533-01-4
Interný kód produktu : 12571289
Výrobca : Digitus
Váha : 0,04
Záruka : 23 mesiacov
Popis produktu : DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM4
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Number of connectors side 1: 2
Number of connectors side 2: 2
Cable diameter: 3 mm
Cable jacket: LSOH
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY