Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária REPASY PC, VÝPREDAJ PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky pasívne  >>  Optické káble a príslušenstvo

Digitus Fiber Optic Patch Cable, SC to SC, 50/125 µ, Duplex, Class OM3 3 m

Digitus Fiber Optic Patch Cable, SC to SC, 50/125 µ, Dupl...
6,88 €
5,73 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom v eshope
PartNo : DK-2522-03/3
Interný kód produktu : 6436031
Výrobca : Digitus
Váha : 0,13
Záruka : 23 mesiacov
Popis produktu : DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3

• SC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Cable diameter 3mm
• Two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 10 Gbit Ethernet

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto