Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Optické moduly

Cisco SFP-10G-LRM = (10GBASE-LRM SFP Module)

Cisco SFP-10G-LRM = (10GBASE-LRM SFP Module)
675,65 €
563,04 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : SFP-10G-LRM=
Interný kód produktu : 6407541
Výrobca : CISCO
Váha : 0,01
Záruka : 6 mesiacov
Popis produktu : The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3. For additional information on mode conditioning patch cord requirements please see: http://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/modules/ps5455/product_bulletin_c25-530836.html

The Cisco 10GBASE-LRM Module also supports link lengths of 300m on standard single-mode fiber (SMF, G.652)
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY