Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Routre a Switche

CISCO SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

CISCO SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
108,99 €
90,83 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem v eshopu
PartNo : MGBSX1
Interný kód produktu : 6408357
Výrobca : CISCO SB
Váha : 0,01
Záruka : 60 mesiacov
Popis produktu : CISCO SB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Model Media Type Max Range (3) Wavelength (nm) Connector
MFEBX1 SMF (2) 20 km Tx 1310 / Rx 1550 LC
MFEFX1 MMF 2 km 850 LC
MFELX1 SMF 10 km 1310 LC
MGBBX1 SMF (2) 20 km Tx 1310 / Rx 1490 LC
MGBLX1 SMF 10 km 1310 LC
MGBLH1 SMF 40 km 1310 LC
MGBSX1 MMF 500 m 850 / LC
MGBT1 Cat 5e UTP 100 m n/a RJ45

(2) Support simplex fiber only (single strand).
(3) Distances will vary based on fiber plant and operating environment.
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY