Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Optické moduly

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1

Cisco Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP modul MGBT1
119,99 €
99,99 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladem v eshopu
PartNo : MGBT1
Interný kód produktu : 6408363
Výrobca : CISCO SB
Záruka : 60 mesiacov
Popis produktu : Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!

MGBT1, gigabitový tranceiver, metalika, Base-T, konektor RJ-45, maximální vzdálenost 100m

Product Overview
Cisco® MFE and MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) or mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) transceivers (Table 1) are easy-to-install modules that provide a simple way to add fiber connectivity or to add an extra Gigabit Ethernet port to your Cisco Small Business or Cisco Small Business Pro Series switches. The transceivers are available for single-mode or multimode fiber-optic cabling and can support distances from 100 meters up to 40 kilometers.
The Cisco MFE and MGE transceivers provide fast and reliable connectivity between switches that are located on different floors, in separate buildings, or on a small campus network needing connectivity between sites. These transceivers can support both Fast and Gigabit Ethernet applications.

Highlights
• Adds fiber-optic connectivity to Cisco Small Business and Cisco Small Business Pro Series switches
• High-performance link for connecting networks within a building or small campus area
• Easy removal with an integrated spring latch
• Hot swappable to maintain network availability
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY