Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Prepínače

Cisco 8x Gig PoE (+), 2x D Uplink, WS-C3560CG-8PC-S

Cisco 8x Gig PoE (+), 2x D Uplink, WS-C3560CG-8PC-S
1763,34 €
1469,45 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : WS-C3560CG-8PC-S
Interný kód produktu : 17513864
Výrobca : CISCO
Záruka : 10000 mesiacov
Popis produktu : OVERVIEW
Cisco® Catalyst® compact switches (Figure 1) easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet. These attractive, small form-factor Gigabit and Fast Ethernet switches are ideal for connecting multiple devices on the retail sales floor and in classrooms, hotels, and factories and for extending wireless LAN networks: wherever space is at a premium and multiple cable runs could be challenging.

SPECIFIKACE
Přenos dat
· Maximální přenosová rychlost 13.2 Gbit/s
· Podporované přenosové rychlosti 10/100/1000 Mbps
· Plně duplexní režim Ano
· Frekvence 10 Gbit/s
· Podpora 10G Ne

Počítačová síť
· Tabulka MAC adres 8000 pol.
· Agregace spojení Ano
· Podpora pro Jumbo Frames Ano
· Broadcast storm control Ano
· Mezní poměr Ano
· DHCP klient Ano
· DHCP server Ano
· Trasa IP Ano
· IGMP pozorování Ano
· Auto MDI/MDI-X Ano
· Počet VLANs 255
· Protokol větvícího se stromu (STP) Ano
· Směrovací záznamy 750

Funkce managementu
· Přepínač vrstev L2
· Typ přepínače řízený
· QoS Ano
· Podpora pro multicast Ano

Možnosti připojení
· Počet portů 11
· Počet portů Ethernetu (RJ-45) 11
· Technologie kabeláže Ethernetu - měď 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T

Optické vlákno
· Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna 1000BASE-LH, 1000BASE-LX, 1000BASE-SX, 1000BASE-ZX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
· Typ vlákna multi-mode
· Konektor pro optická vlákna LC

Bezpečnost
· Filtrování MAC adres Ano
· Access Control List (ACL) Ano
· SSH/SSL podpora Ano

Protokoly
· Protokoly pro management IPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3
· Přepínací protokol IPv6

Hmotnost a rozměry
· Hmotnost 1.92 kg
· Hmotnost 2 kg
· Rozměry (š x h x v) 269 x 239 x 44 mm

Napájení
· Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Ne
· Spotřeba elektrické energie 158 W
· Vstupní proud 1.7 - 0.9 A
· Tepelné vyzařování 539 BTU/h

Technické detaily
· Stohovatelné Ano
· Barva bílá
· Střední doba mezi poruchami (MTBF) 355830 h

Osvědčení
· Bezpečnost UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, GB 4943, IEC 60825
· Certifikace FCC 15, CFR 47 A, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE marking, AS/NZS A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST, RoHs 6, CLEI

Paměť
· Vnitřní paměť 128 MB
· Paměť Flash 64 MB

Provozní prostředí
· Provozní rozsah teplot (T-T) -5 - 40 °C
· Rozsah teplot při skladování (T-T) -25 - 70 °C
· Doporučená provozní relativní vlhkost 5 - 95 %
· Rozsah relativní vlhkosti při skladování 5 - 95 %
· Provozní nadmořská výška 0 - 3048 m
· Neprovozní nadmořská výška 0 - 4000 m

Osvětlení / Alarmy
· LED indikátory Ano
· LED kontrolka napájení Ano

Další charakteristiky
· Rozměry (š x h x v) 269 x 238 x 44.4 mm
· Technologie propojení kabelový
· Napájecí zdroj 23.9 W
· Síť Gigabit Ethernet
· Vstupní frekvence 50/60 Hz
· Vstupní napětí 100 - 240 V

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY