Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária PRÍPRAVA KÁVY A KÁVOVARY Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče

Detail kategórie : cena 200-600

Filter radca : 0-2999
na stránku
radenie

zobraziť
1 2 3 4 5 >> >|
18,31 €
Cena s DPH
VERBATIM DVD-R, PRINTABLE 4.7GB, 16x, 50pack cievka - silver wide prevedenie
19,53 €
Cena s DPH
Length : 3m Bonded all-in-one cable High performance Master View Supportted : CS-72A, CS-74A, CS-1216A, CS-1216AL,CS-1208A, CS-1208AL ,CS-1208DL, CS-1216DL
29,35 €
Cena s DPH
www.mader.cz
19,17 €
Cena s DPH
Digitus PCIe, Serial interface card, 2x DSUB 9 Perfect for connecting serial modems, PDAs, digital cameras, printers, ISDN terminal adapters and many more This PCI Express based serial Add-On card allows you to turn a PCI Express slot into two RS23
23,91 €
Cena s DPH
PC MYŠ
11,31 €
Cena s DPH
Popis produktu: Compatible with Nokia 6720c, E51, N81, N81 8GB, N82. Nokia 6720c, E51, N81, N81 ...
28,8 €
Cena s DPH
Indoor case (3 holes for Nfemale Bulkhead connectors or Swivel antennas and hole for USB). This new revision is slightly higher, to fit more miniPCI card models. Ships with different faceplate stickers, to match used ports. Fits RB433 series products
16,24 €
Cena s DPH
Remax PowerBank Proda E5 5000mAh - biela
22,23 €
Cena s DPH
Specifications Network Standard IEEE 802.11b/g/n Interface PCI Express BUS Management Interface Antenna 2 RP SMA JACK RF connectors Operating Frequency 2.4 GHz Operation Channel 11 for N. America, 14 Japan, 13 Europe (ETSI) Data Rate 801.11g: 6
12,25 €
Cena s DPH
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3
22,46 €
Cena s DPH
ENERGY Car MP3 f2 Racing Red, FM vysílač, SD/SDHC karty až do kapacity 32GB, MP3,WMA,USB,DO
24,07 €
Cena s DPH
Báječná mini jednotka USB Flash MICRO VAULT Style s kapacitou 16 GB od společnosti Sony je ideální pro všechny aktivní uživatele, kteří jsou neustále na cestách. Kompaktní a tenký stylový design vhodný pro ultrapřenosné notebooky s porty USB, které jso
10,64 €
Cena s DPH
Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter
12,91 €
Cena s DPH
Palsonic HP 951 purpurová kompatibilni kazeta, CN047AE-HP OfficeJet Pro 8600
1 2 3 4 5 >> >|