Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory  >>  Svietivosť nad 2500 ANSI

BenQ Projektor MX852UST+ UltraShort XGA 1024x768, 3000Lum, 10000:1, 5000h Eco, 2xHDMI, LAN contr, 2x 10W repr, držiak st

no image
1828,54 €
1523,78 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Svietivosť nad 2500 ANSI
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : 9H.J8M77.25E
Interný kód produktu : 25692132
Výrobca : BENQ
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Zmeny oproti modelu MW853UST : DLP; XGA; Ultra Short-throw(Mirror-type); Throw Ratio: 0.43; Brightness: 3000 AL; High contrast ratio 10000:1; Vertical lens shift; HDMI 1.4a x2 , Networking control (RJ45); Noise level: 29db(Eco mode); 6000 hrs lamp life (Smart Eco Mode);SmartEco; Computer in x 2; Monitor out; Audio out; 10W speaker x2; USB power supply (to PT01); 5 kg; Wall mount included, Optional interactive kit(PW01U & PT01)

Zadarmo pribalovaný držiak na stenu.

Viac zapojení, viac zábavy pri výučbe MX852UST, úplné interaktívne riešenie pre posluchárne, ponúka vynikajúcu konektivitu s dizajnom pre extrémne krátke projekčné vzdialenosti a voliteľnú interaktivitu PointWrite™. Extrémne vysoký kontrastný pomer 10 000 : 1, jas 3 000 ANSI lúmenov a životnosť lampy sú vylepšené technológiou SmartEco™ pre dlhodobo stály, spoľahlivý a jasný obraz.
Interaktívna výučba s najlepšou technológiou BenQ Podporte aktívnu výučbu prostredníctvom interaktivity PointWrite a spolupráce v posluchárni Udržanie záujmu a zapojenie študentov je hlavnou myšlienkou koncepcie BenQ pre inteligentné posluchárne – jednoduchá integrácia MX852UST s najnovšou technológiou PointWrite™ je skvelým spôsobom, ako umožniť prispievať viacerým študentom naraz. Spoločnosť BenQ prináša interaktívne inovačné a dotykové riešenia s novou úrovňou jednoduchosti, ľahkosti a ovládania, čím v doteraz nevídanej miere podporuje tzv. prevrátenú výučbu (flipped learning) a zapojenie študentov do výučby. Učitelia teraz môžu premeniť akýkoľvek priestor na interaktívnu bielu tabuľu a zapojiť až 4 študentov do súčasnej spolupráce pomocou pier PointWrite™ alebo iba pomocou prstov.
Funkcia BenQ Dual Screen umožňuje učiteľom realizovať zaujímavý spôsob výučby s využitím spojenia dvoch interaktívnych projektorov PointWrite na projekciu na dve jednoliate spojené projekčné plochy. Tým vznikne superveľký priestor na štúdium slnečnej sústavy, virtuálnu exkurziu okolo sveta alebo jednoducho obrovské plátno na spoločnú tvorbu.
Vlastnosti PointWrite: ? Interaktívny na akomkoľvek povrchu ? Duálna obrazovka s mnohonásobnými dotykovými schopnosťami ? Podpora až 4 pier/prstov ? Jednoduché nastavenie s iba 1-sekundovou automatickou kalibráciou* ? Extrémne krátky čas odozvy 0,016 sekúnd pre plynulosť písanie *Rýchlosť kalibrácie sa môže líšiť v závislosti od počítačového systému. **Táto funkcia je k dispozícii na voliteľnej súprave PointWrite Kit.
Efektívna inštalácia pomocou systému BenQ Wall Mount Alignment System Spoločnosť BenQ venovala dizajnu tohto držiaka na stenu, navrhnutého pre bezproblémovú inštaláciu projektora, značnú pozornosť. Tento používateľsky prívetivý držiak na stenu pre projektory s extrémne krátkou projekčnou vzdialenosťou je vybavený inštalačnou tabuľkou a meracím pravítkom pre ľahšie nájdenie najvhodnejšej polohy projektora, projekčnej plochy a obrazu vo vašej posluchárni.
Energeticky úsporný, ekologicky šetrný Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™ Prostredníctvom nižších nákladov TCO a optimalizovanej projekcie s využitím dynamickej úspory energie, jasu bez kompromisov, skvelej kvality obrazu a optimalizovanej životnosti lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje extrémne intenzívne divácke zážitky.
Režim SmartEco: Inteligentnejšia správa energie Prostredníctvom detekcie obsahu vstupu s cieľom určiť množstvo jasu vyžadovaného pre optimálnu kvalitu farieb a kontrastu dokáže režim SmartEco Mode znížiť výkon lampy, pričom je stále zobrazený obraz najvyššej kvality. Žiadne kompromisy!
Režim Eco Blank Režim Eco Blank, ktorý znižuje spotrebu energie až o 70 %, je možné použiť na zatemnenie projekčnej plochy v čase, kedy sa projektor nepoužíva, aby sa eliminovalo rušenie v posluchárni a pozornosť študentov sa opäť obrátila na učiteľa.
Režim No Source Detected Režim No Source Detected, ktorý je možné nastaviť na prepnutie projektora po 3 minútach nečinnosti do režimu Eco Blank alebo do režimu automatického vypnutia v prípade, že nie je v priebehu 30 minút detegovaný žiadny zdroj signálu, pomáha chrániť projektor pred prevádzkou s plným svetelným výkonom.
Krátka vzdialenosť prináša množstvo výhod Žiadne oči oslňujúce svetlo Projekcia na krátku projekčnú vzdialenosť zamedzuje priamemu zasiahnutiu vašich očí svetlom projektora, vďaka čomu sa môžete sústrediť na svoje publikum. Žiadne rušenie Rozlúčte sa s tieňmi, ktoré často prerušujú vašu prezentáciu. Pri tak krátkej projekčnej vzdialenosti sa môžete spoločne so svojimi poslucháčmi slobodne pohybovať bez toho, aby ste si museli robiť starosti s prekážkami medzi projektorom a projekčnou plochou!
Podpora Blu-ray Full HD 3D BenQ MX852UST disponuje najnovšou technológiou DLPR pre podporu 3D funkcionality, čo umožňuje školám ponúkať svojim študentom pohlcujúce zážitky z výučby s jednoduchou prípravou 3D okuliarov a 3D obsahu.
Bezproblémová údržba projektora Správa projektora pomocou lokálnej siete LAN Ovládanie v rámci lokálnej siete LAN je navrhnuté tak, aby mohli správcovia IT vykonávať účinnú a efektívnu každodennú údržbu a opravy projektorov – umožňuje plný prístup a ovládanie všetkých projektorov priamo z ich pracovísk. Projektor MX852UST ponúka bezproblémovú podporu sieťových systémov ovládania Crestron a AMX.
DLP projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP Nadčasová kvalita obrazu: DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom zaistiť stálu zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby na veľa ďalších rokov. Používame špičkovú technológiu DLP na odraz čistého svetla od miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom našich pokročilých farebných koliesok. Pretože sú tieto zrkadlá bezfarbé a chránené v rámci takmer uzavretej jednotky, nemajú DLP projektory BenQ žiadne problémy so starnutím a sú fakticky imúnne voči zhoršovaniu obrazu, čo im umožňuje trvale, znovu a znovu, poskytovať skvelý obraz. V skutočnosti je po 2 000 hodinách intenzívneho používania po vložení novej lampy kvalita obrazu porovnateľná s úplne novým projektorom. Technológia DLP zároveň dovoľuje dizajn jednotky bez použitia filtrov, čo zaistí bezstarostnú istotu dlhodobo stálej kvality obrazu a zníženie celkových nákladov na vlastníctvo. Technológia BenQ SmartEco™ ďalej zvyšuje kontrastný výkon a stálosť kvality obrazu, pričom ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.
Čistý ostrý obraz s vynikajúcou čitateľnosťou: Technológia DLP, umožňujúca dosiahnuť 96 % činiteľa plnenia, poskytuje pixelové obvody za pixely, čím eliminuje silné tmavé krúžky okolo jednotlivých pixelov, ktoré zhoršujú farbu a detaily. Vyšší činiteľ plnenia a menší čierny okraj znamenajú znateľne čistejšiu, intenzívnejšiu farbu a jemnejšiu kvalitu obrazu. DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov, jemných čiar a detailov tmavých scén. Odtiene čiernej sú hlbšie a celková kvalita obrazu je ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov dobre osvetlenej miestnosti.
Jasné a verné farby: I v osvetlených miestnostiach dosahujú DLP projektory BenQ optimálne vyváženie jasu a presnosť farieb, pričom technológia BrilliantColor™ ďalej zlepšuje vernosť farieb, ktoré upútavajú pozornosť. BrilliantColor umožňuje spracovanie až šiestich farieb začlenením sekundárnych farieb – žltej, modrozelenej a magenty – k primárnym farbám - červenej, modrej a zelenej. Každá vaša prezentácia, od intenzívnych odtieňov k neuchopiteľným stredným tónom, ako napríklad aqua modrej a svetložltej, bude vykreslená čistým a živým spôsobom.
MX852UST+ vertical l

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto