Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory  >>  Svietivosť nad 2500 ANSI

BenQ Projektor MX842UST UltraShort XGA 1024x768, 3000Lum, 13000:1, 5000h Eco, HDMI, LAN control, 2x 10W rep, držiak sten

BenQ Projektor MX842UST UltraShort XGA 1024x768, 3000Lum,...
1391,35 €
1159,46 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom v eshope
PartNo : MULBENPMU0295
Interný kód produktu : 25690493
Výrobca : BENQ
Váha : 5,4
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Extrémne ostrý obraz z krátkej vzdialenosti MX842UST, navrhnutý pre nerušenú výučbu v posluchárňach menších veľkostí, ponúka veľký obraz z krátkej vzdialenosti pri extrémne krátkom projekčnom pomere 0,47. Spoločne s extrémne vysokým kontrastným pomerom 13 000 : 1 a jasom 3 000 ANSI lúmenov môže tento projektor ponúknuť najdynamickejšiu kvalitu obrazu!
Efektívna inštalácia pomocou systému BenQ Wall Mount Alignment Spoločnosť BenQ venovala dizajnu tohto držiaka na stenu, navrhnutého pre bezproblémovú inštaláciu projektora, značnú pozornosť. Tento používateľsky prívetivý držiak na stenu pre projektory s extrémne krátkou projekčnou vzdialenosťou je vybavený inštalačnou tabuľkou a meracím pravítkom pre ľahšie nájdenie najvhodnejšej polohy projektora, projekčnej plochy a obrazu vo vašej posluchárni.
Energeticky úsporný, ekologicky šetrný Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™ Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov (TCO) a optimalizovanej projekcie využívajúcej dynamickú úsporu energie, jas bez kompromisov, skvelú kvalitu obrazu a optimalizovanú životnosť lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje extrémne intenzívne divácke zážitky. Režim SmartEco: Inteligentnejšia správa energie Prostredníctvom detekcie obsahu na vstupe s cieľom zistiť množstvo jasu potrebného na optimálnu kvalitu farieb a kontrastu dokáže režim SmartEco Mode znížiť výkon lampy, pričom je stále zobrazený obraz najvyššej kvality. Žiadne kompromisy!
Režim Eco Blank Režim Eco Blank, ktorý znižuje spotrebu energie až o 70 %, je možné použiť na zatemnenie projekčnej plochy v čase, kedy sa projektor nepoužíva, aby sa eliminovalo rušenie v posluchárni a pozornosť študentov sa opäť obrátila na učiteľa.
Režim No Source Detected Režim No Source Detected, ktorý je možné nastaviť na prepnutie projektora po 3 minútach nečinnosti do režimu Eco Blank alebo do režimu automatického vypnutia v prípade, že nie je v priebehu 30 minút detegovaný žiadny zdroj signálu, pomáha chrániť projektor pred prevádzkou s plným svetelným výkonom.
Výhody krátkej projekčnej vzdialenosti Žiadne priestorové obmedzenie Na projektore s krátkou projekčnou vzdialenosťou nepotrebujete na vytvorenie veľkého obrazu veľkú miestnosť alebo množstvo voľného miesta pod stropom! Učitelia môžu povoliť uzdu svojej fantázii a premeniť každý kút na dokonalé miesto pre potreby vzdelávania.
Žiadne rušivé tiene Projektor s extrémne krátkou projekčnou vzdialenosťou je možné umiestniť do blízkosti projekčnej plochy pred triedu a v dostatočnej vzdialenosti od študentov, čo významne znižuje výskyt rušivých tieňov. Učitelia sa môžu koncentrovať na výučbu bez toho, aby sa museli obávať prerušovania hodiny.
Žiadne oslňujúce svetlo Projektor s extrémne krátkou projekčnou vzdialenosťou eliminuje priamy dopad svetla projektora do očí. Intenzita lúča projektora môže byť potenciálne škodlivá. Preto je najlepšie sa týmto lúčom vyhýbať.
Podpora Blu-ray Full HD 3D BenQ MX842UST disponuje najnovšou technológiou DLP pre podporu 3D funkcionality, čo umožňuje školám sprostredkovať svojim študentom pohlcujúce zážitky z výučby s jednoduchou prípravou 3D okuliarov a 3D obsahu.
Bezproblémová údržba projektora Správa projektora pomocou lokálnej siete LAN Ovládanie v rámci lokálnej siete LAN je navrhnuté tak, aby mohli správcovia IT vykonávať účinnú a efektívnu každodennú údržbu a opravy projektorov – umožňuje plný prístup a ovládanie všetkých projektorov priamo z ich pracovísk. Projektor MX842UST ponúka bezproblémovú podporu sieťového systému ovládania Crestron
DLP projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP
Nadčasová kvalita obrazu: DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom poskytovať stálu zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby na veľa rokov. Používame špičkovú technológiu DLP na odraz čistého svetla od miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom našich pokročilých farebných koliesok. Pretože sú tieto zrkadlá bezfarbé a chránené v rámci takmer uzavretej jednotky, nemajú DLP projektory BenQ žiadne problémy so starnutím a sú fakticky imúnne voči zhoršovaniu obrazu, čo im umožňuje trvale, znovu a znovu, poskytovať skvelý obraz. V skutočnosti je po 2 000 hodinách intenzívneho používania po vložení novej lampy kvalita obrazu porovnateľná s úplne novým projektorom. Technológia DLP zároveň umožňuje dizajn jednotky bez použitia filtrov pre bezstarostnú istotu dlhodobo stálej kvality obrazu a zníženie celkových prevádzkových nákladov. Technológia BenQ SmartEco™ ďalej zvyšuje kontrastný výkon a stálosť kvality obrazu, pričom ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.
Čistý ostrý obraz s vynikajúcou čitateľnosťou: Technológia DLP, umožňujúca dosiahnuť 96 % činiteľ plnenia, používa obvody za pixle, čím eliminuje silné tmavé krúžky okolo jednotlivých pixlov, ktoré zhoršujú farbu a detaily. Vyšší činiteľ plnenia a menší čierny okraj znamenajú znateľne čistejšiu, intenzívnejšiu farbu a jemnejšiu kvalitu obrazu. DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov, jemných čiar a detailov tmavých scén. Odtiene čiernej sú hlbšie a celková kvalita obrazu je ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov dobre osvetlenej miestnosti.
Jasné a verné farby: I v osvetlených miestnostiach dosahujú DLP projektory BenQ optimálne vyváženie jasu a presnosť farieb, pričom technológia BrilliantColor™ ďalej zlepšuje vernosť farieb upútavajúcich pozornosť divákov. Technológia BrilliantColor umožňuje spracovanie až šiestich farieb začlenením sekundárnych farieb – žltej, modrozelenej a magenty – k primárnym farbám – červenej, modrej a zelenej. Každá vaša prezentácia, od intenzívnych odtieňov po ťažko reprodukovateľné stredné tóny, ako napríklad akvamarínová modrá a svetložltá, bude vykreslená čistými a živými farbami.
Označenie ecoFACTS Označenie ecoFACTS dokazuje, aké sú produkty BenQ ekologické! Spoločnosť BenQ nechce len pasívne plniť normy pre ekologické produkty, ale chce tiež aktívne vyvíjať produkty šetrné voči životnému prostrediu! ecoFACTS vyhlasuje, že BenQ vyvíja maximálne úsilie v oblastiach nahrádzania nebezpečných látok, voľby materiálu, dizajnu obalov, energeticky úsporného dizajnu a iných aspektov svojich produktov.
Projection System
DLP
Native Resolution
XGA(1024 x 768)
Brightness* (ANSI Lumens)
3000AL
Contrast Ratio
13,000:1
Display Color
1.07 Billion Colors
Lens
F=2.53,f=5.38
Aspect Ratio
Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)
Throw Ratio
0.47
Image Size (Diagonal)
Optimize 60"-120" / Max up to 300"
Zoom Ratio
Fix
Lamp Type
240W
Lamp Mode (Normal/Economic/SmartEco/LampSave/LumenCare)*
3500/5000/7000 hours
Keystone Adjustment
1D, Vertical ± 15 degrees
Projection Offset
153% ±5%
Resolution Support
VGA(640 x 480) to UXGA(1600 x 1200)
Horizontal Frequency
15-102KHz
Vertical Scan Rate
23-120Hz
Interface
Computer in (D-sub 15pin) x 2(Shared with component)
Monitor out (D-sub 15pin) x 1


Composite Video in (RCA) x 1
S-Video in (Mini DIN 4pin) x 1


HDMI x 1
Audio in (Mini Jack) x 2


Audio out (Mini Jack) x 1
Audio L/R x 1


Speaker 10W x 2
USB (Type mini B) x 1 (FW download)


RJ45 x 1 (LAN control)
RS232 (DB-9pin) x 1


IR Receiver x 2
Dimensions (W x H x D mm)
339 x 236.9 x 322.8mm
HDTV Compatibility
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Video Compatibility
NTSC, PAL, SECAM
Weight
5.4kg (
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY