Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory  >>  Svietivosť nad 2500 ANSI

BenQ Projektor MX806ST Short-Throw XGA1024x768, 3000Lum,13000:1, 6000h Eco, HDMI, možnosť dokúpiť interactive kit PW02

BenQ Projektor MX806ST Short-Throw XGA1024x768, 3000Lum,1...
745,57 €
621,31 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom v eshope
PartNo : 9H.JCD77.13E
Interný kód produktu : 25706566
Výrobca : BENQ
Váha : 2,6
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Extrémne ostrý obraz z krátkej vzdialenosti MX806ST, navrhnutý pre nerušené prezentácie v malých až stredne veľkých priestoroch, ponúka kvalitný obraz s rozlíšením XGA spoločne s extrémne veľkým kontrastným pomerom 13 000 : 1 a jasom 3 000 ANSI lúmenov, vďaka čomu môže tento ekologicky šetrný projektor poskytovať najdynamickejšiu obrazovú kvalitu!
Interaktívna výučba s najlepšou technológiou BenQ Podporte aktívnu výučbu prostredníctvom interaktivity PointWrite a spolupráce celej triedy Udržanie záujmu študentov a ich aktívne zapojenie je hlavnou myšlienkou koncepcie BenQ Smart Classroom - jednoduchá integrácia MX806ST s najnovšou technológiou PointWrite™ je skvelým spôsobom, ako umožniť prispievať viacerým študentom naraz. Spoločnosť BenQ prináša interaktívne inovačné a dotykové riešenia s novou úrovňou jednoduchosti a ľahkosti ovládania, čím v doteraz nevídanej miere podporuje tzv. prevrátenú výučbu (flipped learning) a zapojenie študentov do výučby. Učitelia môžu teraz premeniť akýkoľvek priestor na interaktívnu bielu tabuľu a zapojiť až 4 študentov do súčasnej spolupráce pomocou pier PointWrite™ alebo iba pomocou prstov.
Vlastnosti technológie PointWrite: ? Interaktivita na akomkoľvek povrchu ? Duálna plocha s mnohonásobnými dotykovými schopnosťami ? Podpora až 4 pier/prstov ? Jednoduché nastavenie s iba 1-sekundovou automatickou kalibráciou* ? Extrémne krátky čas odozvy 0,016 sekúnd na plynulé písanie *Rýchlosť kalibrácie sa môže líšiť v závislosti od počítačového systému. **Táto funkcia je k dispozícii na voliteľnej súprave PointWrite Kit.
Energeticky úsporný, ekologicky šetrný Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™ Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov (TCO) a optimalizovanej projekcie využívajúcej dynamickú úsporu energie, jas bez kompromisov, skvelú kvalitu obrazu a optimalizovanú životnosť lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje extrémne intenzívne divácke zážitky. Režim SmartEco: Inteligentnejšia správa energie Prostredníctvom detekcie obsahu na vstupe s cieľom zistiť množstvo jasu vyžadovaného pre optimálnu kvalitu farieb a kontrastu dokáže režim SmartEco Mode znížiť výkon lampy, pričom je stále zobrazený obraz najvyššej kvality. Žiadne kompromisy! *Režim SmartEco, režim dynamickej úspory energie, dokáže ušetriť minimálne 70 % výkonu lampy, podľa obsahu projekcie.
Režim Eco Blank Režim Eco Blank umožňuje učiteľom zatemniť projekčnú plochu, kedykoľvek potrebujú obrátiť pozornosť svojich študentov opäť na seba – alebo jednoducho vtedy, keď sa projektor nepoužíva. Keď je táto špeciálna funkcia aktivovaná, zníži automaticky výkon lampy, čím zníži celkovú spotrebu energie o 70 %.
Režim detekcie chýbajúceho signálu Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie ako tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Krátka vzdialenosť prináša množstvo výhod
Žiadne priestorové obmedzenie Na projektore s krátkou projekčnou vzdialenosťou nepotrebujete na vytvorenie veľkého obrazu veľkú miestnosť alebo množstvo voľného miesta pod stropom! Učitelia môžu povoliť uzdu svojej fantázii a premeniť každý kút na dokonalé miesto pre potreby vzdelávania.
Žiadne rušivé tiene Projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou je možné umiestniť do blízkosti projekčnej plochy pred triedu a v dostatočnej vzdialenosti od študentov, čo významne znižuje výskyt rušivých tieňov. Učitelia sa môžu koncentrovať na výučbu bez toho, aby sa museli obávať prerušovania hodiny.
Žiadne rušivé tiene Projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou je možné umiestniť do blízkosti projekčnej plochy pred triedu a v dostatočnej vzdialenosti od študentov, čo významne znižuje výskyt rušivých tieňov. Učitelia sa môžu koncentrovať na výučbu bez toho, aby sa museli obávať prerušovania hodiny.
Podpora Blu-ray Full HD 3D BenQ MX806ST disponuje najnovšou technológiou DLP na podporu 3D funkcionality, čo umožňuje školám ponúkať svojim študentom pohlcujúce zážitky z výučby s jednoduchou prípravou 3D okuliarov a 3D obsahu.
DLP projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP Nadčasová kvalita obrazu: DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom poskytovať stálu zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby na veľa ďalších rokov. Používame špičkovú technológiu DLP na odraz čistého svetla od miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom našich pokročilých farebných koliesok. Pretože sú tieto zrkadlá bezfarbé a chránené v rámci takmer uzavretej jednotky, nemajú DLP projektory BenQ žiadne problémy so starnutím a sú fakticky imúnne voči zhoršovaniu obrazu, čo im umožňuje trvale, znovu a znovu, poskytovať skvelý obraz. V skutočnosti je po 2 000 hodinách intenzívneho používania po vložení novej lampy kvalita obrazu porovnateľná s úplne novým projektorom. Technológia DLP zároveň umožňuje dizajn jednotky bez použitia filtrov pre bezstarostnú istotu dlhodobo stálej kvality obrazu a zníženie celkových prevádzkových nákladov. Technológia BenQ SmartEco™ ďalej zvyšuje kontrastný výkon a stálosť kvality obrazu, pričom ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.
Čistý ostrý obraz s vynikajúcou čitateľnosťou: Technológia DLP, umožňujúca dosiahnuť 96 % činiteľ plnenia, poskytuje pixelové obvody za pixely, čím eliminuje silné tmavé krúžky okolo jednotlivých pixelov, ktoré zhoršujú farbu a detaily. Vyšší činiteľ plnenia a menší čierny okraj znamenajú znateľne čistejšiu, intenzívnejšiu farbu a jemnejšiu kvalitu obrazu. DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov, jemných čiar a detailov tmavých scén. Odtiene čiernej sú hlbšie a celková kvalita obrazu je ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov dobre osvetlenej miestnosti.
Jasné a verné farby: I v osvetlených miestnostiach dosahujú DLP projektory BenQ optimálne vyváženie jasu a presnosť farieb, pričom technológia BrilliantColor™ ďalej zlepšuje vernosť farieb upútavajúcich pozornosť divákov. Technológia BrilliantColor umožňuje spracovanie až šiestich farieb začlenením sekundárnych farieb – žltej, modrozelenej a magenty – k primárnym farbám – červenej, modrej a zelenej. Každá vaša prezentácia, od intenzívnych odtieňov po ťažko reprodukovateľné stredné tóny, ako napríklad akvamarínová modrá a svetložltá, bude vykreslená čistými a živými farbami.

Model
MX806ST
Projection System
DLP
Native Resolution
XGA(1024X768)
Brightness* (ANSI Lumens)
3000AL
Contrast Ratio
13000:1
Display Color
1.07 Billion Colors
Lens
F=2.6 f=6.9mm
Aspect Ratio
Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)
Throw Ratio
0.61
Image Size (Diagonal)
60"~120" / 300"
Zoom Ratio
Fixed
Lamp Type
190W
Lamp Mode (Normal/Economic/SmartEco/LampSave/LumenCare)*
4500/6000/6500/10000 hours
Keystone Adjustment
1D, Vertical +/- 30 degrees
Projection Offset
130% ±5%
Resolution Support
VGA(640 x 480) to UXGA(1600 x 1200)
Horizontal Frequency
15~102KHz
Vertical Scan Rate
23~120Hz
Interface
Computer in (D-sub 15pin) x 2(Share with component)
Monitor out (D-sub 15pin) x 1


Composite Video in (RCA) NA
S-Video in (Mini DIN 4pin) NA


HDMI x 1
Audio in (Mini Jack) NA


Audio out (Mini Jack) NA
Audio L/R in (RCA) NA


Speaker NA
USB (Type Mini B) x1 (Download & page/down)


RS232 (DB-9pin) x 1
LAN (RJ45) NA


Dimensions (W x H x D mm)
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY