Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory

BenQ Projektor MX631ST Short-Throw XGA1024x768, 3200Lum,13000:1, 6000h Eco, 1.2x zoom, 2xHDMI s MHL, 10W repro

no image
727,81 €
606,51 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom-dodanie 2-4 dní
PartNo : 9H.JE177.13E
Interný kód produktu : 33256160
Výrobca : BENQ
Váha : 2,6
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Novy kus, nasvietene 32 hodin. Kompletny, ako novy, plna zaruka. Test do projektu.
Veľký obraz v malej miestnosti
BenQ MX631ST ponúka najvyššiu flexibilitu zobrazenia – vytvára obraz s veľkosťou 55" v projekčnej vzdialenosti iba 1 meter! Tento XGA projektor s vysokým jasom 3 000 ANSI lúmenov, vysokým kontrastným pomerom 13 000:1 a 3D technológiou DLP Link™ je ideálnou voľbou pre prostredie menších podnikov a vzdelávacích inštitúcií!
Výhody projekcie na krátku vzdialenosť

Žiadne priestorové obmedzenia
Len si predstavte slobodu, ktorú prináša rovnaká kvalita projekcie pri polovičnej požadovanej vzdialenosti! Budete mať k dispozícii širšie možnosti pri voľbe umiestnenia projektora! V tom spočíva čaro projekcie na krátku vzdialenosť!
Žiadne oči oslňujúce svetlo
Projekcia na krátku projekčnú vzdialenosť zamedzuje priamemu zasiahnutiu vašich očí svetlom projektora, vďaka čomu sa môžete sústrediť na svoje publikum.
Žiadne vyrušovanie
Rozlúčte sa s obťažujúcimi tieňmi. Pri tak krátkej projekčnej vzdialenosti sa môžete slobodne pohybovať bez toho, aby ste si museli robiť starosti s prekážkami medzi projektorom a projekčnou plochou!
Skvelý obrazový výkon
Vysoký kontrast
Vysoký kontrastný pomer zaisťuje projekciu každého textu, obrázka, grafu, tabuľky alebo videa s optimálnou čistotou a vylepšenou ostrosťou, najmä pri číselných dátach. Vďaka tomu uvidí prezentujúci svoje prezentačné súbory jasne a poslucháči sa budú sústrediť na premietaný obsah.

Low ContrastHigh Contrast

Vysoký jas
Firemný projektor s vysokým jasom zaisťuje konzistentnú projekciu každej prezentácie s jasnými odtieňmi a vysokou čistotou – a to aj v relatívne jasnom prostredí alebo pri rozsvietených svetlách kvôli písaniu poznámok.
Bohatá konektivita
2 HDMI
Vďaka 2 konektorom HDMI a niekoľkým možnostiam pripojenia môžete prijímať signál z rôznych zariadení


Pripojte a prehrávajte, užívajte si zábavu na veľkej obrazovke s vašimi Android zariadeniami
Teraz môžete zdieľať váš obľúbený obsah v Android zariadeniach so svojou rodinou a priateľmi na veľkej obrazovke. K dispozícii je funkcia MHL a možnosť zrkadlového zobrazenia filmov a hier z vašich Android zariadení na veľkej obrazovke. Počas používania sa vaše zariadenie zároveň nabíja, takže zábava nikdy nekončí.
Zdroj energie 1,5 A USB Typ A
Používatelia môžu nabíjať svoje mobilné zariadenia prostredníctvom zdroja energie 1,5 A USB Typ A z portu USB Typ A. Počas porady sa tak nemusíte obávať, že sa vybije batéria vášho mobilného zariadenia

Jednoduchosť používania
Keď je projektor umiestnený mimo stredu, poskytuje funkcia automatickej korekcie lichobežníkového skreslenia väčšiu flexibilitu pri inštalácii projektora prostredníctvom automatickej korekcie lichobežníkového efektu pomocou zvislého nastavenia.
Vstavané reproduktory
Vstavané reproduktory podporujú funkciu Plug&Play, a preto len stačí pripojiť napájací kábel a zdroj video signálu a môžete sa okamžite oddávať skvelým diváckym zážitkom
Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™
Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov TCO a optimalizovanej projekcie s využitím dynamickej úspory energie, jasu bez kompromisov, skvelej kvality obrazu a optimalizovanej životnosti lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje veľmi intenzívne divácke zážitky.

Režim SmartEco
Režim SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy na maximalizáciu úspory energie poskytovaním najlepšieho kontrastu a jasu pri použití iba takého množstva svetla, aké je potrebné.

Normálny režim Priemerná spotreba energie projektora 296 WRežim SmartEco Zlepšené detaily v tmavých scénach Priemerná spotreba energie projektora 163 W

(Source: 2010 Philips white paper)
Režim LampSave
Náklady na výmenu projekčnej lampy tvoria najväčšiu časť celkových nákladov na vlastníctvo projektora. Režim LampSave automaticky upravuje výkon lampy podľa úrovne jasu obsahu a výrazne predlžuje životnosť lampy o 50 %! Frekvencia výmeny lampy je taktiež znížená až o 50 %, čo prináša nižšie náklady na výmenu lampy.

Režim Eco Blank
Režim Eco Blank umožňuje učiteľom zatemniť projekčnú plochu, kedykoľvek potrebujú obrátiť pozornosť svojich študentov opäť na seba – alebo jednoducho vtedy, keď sa projektor nepoužíva. Ak je aktivovaná, zníži táto špeciálna funkcia automaticky výkon lampy, čím zníži celkovú spotrebu energie o 70 %.
Režim plného výkonu 100% výkon lampy Pozornosť venovaná projekčnej plocheRežim Eco Blank 30% výkon lampy (minimálne) Pozornosť venovaná vyučujúcemu


Režim No Source Detected
Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie ako tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Zdroj detegovaný 100% výkon lampyNebol zistený zdroj 30% výkon lampy

Spotreba 0,5 W v pohotovostnom režime
Pri nečinnosti (v pohotovostnom režime) odoberá model MX631ST minimálne množstvo energie 0,5 W, čím dosahuje to, čo bolo pre staršie modely projektorov veľkou výzvou. Tento technologický pokrok v oblasti úspory energie pomáha znížiť náklady na elektrickú energiu.

Podpora Blu-ray Full HD 3D
BenQ MX631ST disponuje najnovšou DLP technológiou pre podporu 3D funkcie, čo školám umožňuje ponúknuť študentom pohlcujúce zážitky z výučby s jednoduchou prípravou 3D okuliarov a 3D obsahu z vášho Blu-ray prehrávača.
Použitie vo funkcii audiosystému
Prostredníctvom vstavaného reproduktora je možné MX631ST v pohotovostnom režime používať ako audiosystém. To vám ušetrí starosti aj rozpočet nutný na obstaranie samostatného audio systému.

Bezproblémová údržba projektora
Horné dvierka lampy pre ľahký prístup k lampe
Horné dvierka lampy sú navrhnuté tak, aby mohli správcovia bezpečne a rýchlo vymeniť lampu projektora. Ak lampa projektora zhasne uprostred hodiny, je možné ju vymeniť bez zdržovania hodiny.

Rýchla inštalácia
Stlačením tlačidla Quick Install (Rýchla inštalácia) na diaľkovom ovládači je možné rýchlo zobraziť OSD ponuku na vykonanie nastavení týkajúcich sa inštalácie projektora.
Dômyselný dizajn
Automatické vypnutie
Automatické vypnutie po tom, čo je projektor viac ako 30 minút zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Automatické zatemnenie pre bezpečné používanie
Automatické zatemnenie je funkcia na ochranu očí navrhnutá na zaistenie bezpečného používania. Vďaka tejto funkcii môže MX631ST detegovať pohyby vo vzdialenosti 20 centimetrov* pred objektívom a automaticky vypnúť projekčné svetlo.
*Efektívna vzdialenosť je približne 20 cm. Môže sa líšiť v závislosti od úrovne okolitého osvetlenia a farby odrazových objektov.
DLP projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP
Nadčasová kvalita obrazu:
DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom poskytovať stálu zábavu, čistý ostrý obra

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto