Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory

BenQ Projektor MX507 XGA 1024x768, 3200Lum, 13000:1, 6500h Eco, 1.1xzoom, 2W repro

no image
437,77 €
364,81 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom v eshope
PartNo : 9H.jdx77.13E
Interný kód produktu : 32145522
Výrobca : BENQ
Váha : 1,8
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Najlepšia voľba pre malé a stredne veľké priestory
Vďaka jasu 3 200 ANSI lúmenov a vysokému kontrastnému pomeru 13 000 : 1 umožňuje nákladovo efektívny a ekologicky šetrný projektor MX507 fantastické full-screen prezentácie s najjemnejšími detailmi, bez ohľadu na úroveň okolitého svetla.
Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™
Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov TCO a optimalizovanej projekcie s využitím dynamickej úspory energie, jasu bez kompromisov, skvelej kvality obrazu a optimalizovanej životnosti lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje veľmi intenzívne divácke zážitky.Režim SmartEco
Režim SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy pre maximalizáciu úspory energie poskytovaním najlepšieho kontrastu a jasu pri použití iba takého množstva svetla, ktoré je potrebné.

Normálny režim Priemerná spotreba energie projektora 296 WRežim SmartEco Vylepšené detaily v tmavých scénach Priemerná spotreba energie projektora 163 W

(Source: 2010 Philips white paper)
Režim LampSave
Náklady na výmenu projekčnej lampy tvoria najväčšiu časť celkových nákladov na prevádzku projektora. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podľa úrovne jasu obsahu a výrazne predlžuje životnosť lampy o 50 %! Frekvencia výmeny lampy je taktiež znížená až o 50 %, čo prináša nižšie náklady na výmenu lampy.

Režim Eco Blank
Režim Eco Blank umožňuje učiteľom zatemniť projekčnú plochu, kedykoľvek potrebujú obrátiť pozornosť svojich študentov opäť na seba – alebo jednoducho vtedy, keď sa projektor nepoužíva. Ak je aktivovaná, zníži táto špeciálna funkcia automaticky výkon lampy, čím zníži celkovú spotrebu energie o 70 %.
Režim plného výkonu 100% výkon lampy Pozornosť venovaná projekčnej plocheRežim Eco Blank 30% výkon lampy (minimálne) Pozornosť venovaná vyučujúcemu

Režim detekcie chýbajúceho signálu
Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie ako tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Zdroj detegovaný 100% výkon lampyZdroj nie je detegovaný 30% výkon lampy

Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W
Pri nečinnosti odoberá MX507 minimálne množstvo energie 0,5 W (v pohotovostnom režime), čím dosahuje to, čo bolo pre staršie modely projektorov veľkou výzvou. Tento technologický pokrok v úspore energie pomáha predĺžiť životnosť lampy projektora a znížiť náklady na elektrickú energiu.
Použitie vo funkcii audiosystému
Prostredníctvom vstavaného reproduktora je možné MX507 v pohotovostnom režime používať ako audiosystém. To vám ušetrí starosti aj rozpočet nutný na obstaranie samostatného audiosystému.

Bezproblémová údržba projektora
Horné dvierka lampy pre ľahký prístup k lampe
Horné dvierka lampy sú navrhnuté tak, aby mohli IT správcovia bezpečne a rýchlo vymeniť lampu projektora. Ak lampa projektora zhasne uprostred hodiny, je možné ju vymeniť bez zdržovania hodiny.

Výučbová šablóna
Na uľahčenie výučby pridal BenQ do projektora MX507 funkciu výučbovej šablóny. Teraz si môžete vybrať zo štyroch rôznych návrhov čiarových vzorov - vytváranie písma, notová osnova, pracovné tabuľky a súradnicové grafy. Môžete ľahko písať alebo kresliť na bielej alebo čiernej tabuli bez toho, aby ste museli kresliť riadky alebo grafy.

Rýchla inštalácia
Stlačením tlačidla Quick Install na diaľkovom ovládači je možné rýchlo zobraziť OSD ponuku funkcií pre inštaláciu projektora.
DLP projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP
Nadčasová kvalita obrazu:
DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom poskytovať stálu zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby na veľa rokov. Používame špičkovú technológiu DLP na odraz čistého svetla od miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom našich pokročilých farebných koliesok. Pretože sú tieto zrkadlá bezfarbé a chránené v rámci takmer uzavretej jednotky, nemajú DLP projektory BenQ žiadne problémy so starnutím a sú fakticky imúnne voči zhoršovaniu obrazu, čo im umožňuje trvale, znovu a znovu, poskytovať skvelý obraz. V skutočnosti je po 2 000 hodinách intenzívneho používania po vložení novej lampy kvalita obrazu porovnateľná s úplne novým projektorom.
Iný než DLP projektor


Pôvodná farba
Po 2 000 hodinách prevádzky
Po inštalácii novej lampyDLP projektor BenQ


Pôvodná farba
Po 2 000 hodinách prevádzky
Po inštalácii novej lampyTechnológia DLP zároveň umožňuje dizajn jednotky bez použitia filtrov pre bezstarostnú istotu dlhodobo stálej kvality obrazu a zníženie celkových prevádzkových nákladov. Technológia BenQ SmartEco™ ďalej zvyšuje kontrastný výkon a stálosť kvality obrazu, pričom ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.
Čistý ostrý obraz s vynikajúcou čitateľnosťou:
Technológia DLP, umožňujúca dosiahnuť 96 % činiteľ plnenia, používa obvody za pixle, čím eliminuje silné tmavé krúžky okolo jednotlivých pixlov, ktoré zhoršujú farbu a detaily. Vyšší činiteľ plnenia a menší čierny okraj znamenajú znateľne čistejšiu, intenzívnejšiu farbu a jemnejšiu kvalitu obrazu.
DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov, jemných čiar a detailov tmavých scén. Odtiene čiernej sú hlbšie a celková kvalita obrazu je ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov dobre osvetlenej miestnosti.


Iný než DLP projektorDLP projektor BenQ


(All photos portraying projection scenarios are simulated.)
Systém projekcie
DLP


Prirodzené rozlíšenie
XGA (1024 x 768)


Jas*
3200 lumens


Kontrastný pomer
13000:1


Počet zobraziteľných farieb
1.07 Billion Colors


Objektív
F=2.56-2.68, f=22.04-24.14mm


Pomer strán
Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)


Projekčný pomer
1.96-2.15 (78" @ 3.1m)


Veľkosť obrazu (uhlopriečka)
60"-180"/ 300' (Clear Focus/ Maximum)


Pomer zoomu
1.1:1 (Powered)


Lampa (Normálny/úsporný režim / režim SmartEco)*
4000/6000/ 6500/10000


Korekcia lichobežníkového skreslenia
1D, Vertical +/- 40 degrees


Posunutie projekcie
120% ±5%


Podporované rozlíšenie
VGA (640 x 480) to UXGA (1600 x 1200)


Horizontálna frekvencia
15K-102KHz


Vertikálny snímkový kmitočet
23-120Hz


Rozhranie
Computer In (D-sub 15pin) x 2 (Share with component)


Monitor Out (D-sub 15pin) x 1


Composite Video In (RCA) x 1


S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1


Audio In (Mini Jack) x 1


Audio Out (Mini Jack) x 1


Speaker 2W x 1


USB (Type mini B) x 1 (Download & Page/down)


RS232 (DB-9pin) x 1


IR Receiver x 1 (Front)


Rozmery (Š × V × H)
283 x 95 x 222mm (include feet)


283 x 88.7 x 222mm (exclude feet)


Kompatibilita s HDTV
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p


Kompatibilita s videosystémami
NTSC, PAL, SECAM 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto