Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory

BenQ Projektor MW665+ WXGA 1280x800, 3200Lum, 13000:1, 10000h, zoom, HDMI, LANdisp, USBread, 10W repro, Wifi+ NFC, taška

BenQ Projektor MW665+ WXGA 1280x800, 3200Lum, 13000:1, 10...
828,87 €
690,73 € Bez DPH
Tento produkt je nedostupný. Podobný produkt nájdete v kategórií:
Projektory
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : 9H.J9W77.14E
Interný kód produktu : 28084747
Výrobca : BENQ
Váha : 2,65
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Profesionálne bezdrôtové prezentácie Vďaka celkom novým možnostiam bezdrôtovej projekcie prinášaným tapNshow™ a bezdrôtovou konektivitou umožňuje bezdrôtový firemný projektor MW665+ profesionálnym obchodníkom pracovať chytrejšie, rýchlejšie a flexibilnejšie využitím rôznych riešení bezdrôtovej projekcie. Každá prezentácia je tak skvelým predstavením s vysokým stupňom profesionality.
Zmena definície bezdrôtovej obchodnej prezentácie BYOD iba kliknutím Na zaistenie najlepšej bezdrôtovej obchodnej prezentácie sa technológia NFC (Near Field Communication) skombinovala s vlastnými prezentačnými aplikáciami BenQ a dizajnom projektora s cieľom vytvorenia bezdrôtového projekčného riešenia tapNshow™. tapNshow™, jedinečne navrhnutá pre revolučnú zmenu spôsobu vykonávania obchodných prezentácií, robí prezentácie pomocou mobilných výpočtových zariadení s podporou NFC rovnako jednoduché, intuitívne a časovo efektívne, ako použitie týchto zariadení na mobilné platby. Aj začiatočníci v oblasti prezentácií môžu prezentovať svoje obchodné návrhy pomocou tapNshow™ profesionálne a isto, a zanechať tak na svojich poslucháčov silný dojem.
Nástroje na bezdrôtovú obchodnú prezentáciu pre MW665+ Bezdrôtové NFC zobrazenie Nastavte MW665+ s bezdrôtovou súpravou BenQ Quick Wireless NFC Kit a začnite vašu bezdrôtovú prezentáciu iba kliknutím. Pripojte bezdrôtový NFC modul k projektoru a kliknite naň chytrým zariadením s povolenou funkciou NFC na stiahnutie aplikácie tapNshow™ a aplikácie QPresenter Pro. Potom znovu kliknite na tento modul na začatie prezentácie. Pri projektoroch namontovaných pod strop môžete namiesto toho klepnúť na NFC kartu alebo nálepku. Na jednoduchší prístup ich umiestnite na dobre dostupné miesto, napríklad ku konferenčnému telefónu. *Bezdrôtová súprava Quick Wireless NFC Kit je súčasťou príslušenstva MX666+/MW665+
Quick USB Bezdrôtové NFC zobrazenie Vložte bezdrôtový modul do MW665+, pripojte Quick USB k vášmu notebooku a potom spustite aplikáciu QPresenter uloženú v Quick USB na nastavenie a začatie vašej obchodnej prezentácie počas iba 40 sekúnd**. Nevyžaduje sa žiadna inštalácia softvéru alebo registrácia informácií, nemusíte mať obavy z podvodu alebo ohrozenia bezpečnosti. * QPresenter je bezdrôtová projekčná aplikácia pre Windows a Mac, ktorá pomáha spravovať, upravovať a premietať fotografie a dokumenty na projekčnú plochu. ** Rýchlosť pripojenia závisí od bezdrôtového prostredia.
QPresenter Pro QPresenter Pro je užitočná aplikácia na prípravu prezentácie pomocou bezdrôtovej projekcie, ktorá pomáha premietať fotografie a dokumenty z vášho počítača alebo chytrého zariadenia na veľkú projekčnú plochu, zo súborov PDF, PowerPointu, Wordu alebo Excelu. QPresenter Pro s jednoduchým a intuitívnym používaním vám dáva k dispozícii široký rad prezentačných a poznámkových nástrojov. Na začatie prezentácie zaistite, aby bol váš projektor pripojený k bezdrôtovému modulu a vami vybrané zariadenie pripojené k správnemu projektoru a bezdrôtovej sieti. QPresenterPro - Android QPresenterPro - iOS
Rýchle, jednoduché a univerzálne funkcie na korekciu obrazu 2D korekcie lichobežníkového skreslenia Vodorovným alebo zvislým natavením premietaného obrazu eliminujte lichobežníkové skreslenie spôsobené naklonením projektora alebo umiestnením projektora mimo stredu, a kompenzujte akýkoľvek kompromis z hľadiska uhla alebo pozície, ktorý ste museli urobiť.
Prispôsobenie rohov Flexibilne a pohodlne upravte rozmery obrazu na projekciu na obmedzenom alebo nerovnom povrchu, alebo dokonca vnútri rámčeka. Akýkoľvek zo štyroch rohov obrazu môžete nezávisle nastaviť pomocou diaľkového ovládača, OSD displeja alebo aplikácie QPresenter Pro.
Skvelý obrazový výkon Vysoký kontrast Vysoký kontrastný pomer zaisťuje projekciu každého textu, obrázka, grafu, tabuľky alebo videa s optimálnou čistotou a vylepšenou ostrosťou, najmä pri číselných dátach. Vďaka tomu uvidí prezentujúci svoje prezentačné súbory jasne a poslucháči sa budú sústrediť na premietaný obsah.
Vysoký jas Firemný projektor s vysokým jasom zaisťuje konzistentnú projekciu každej prezentácie s jasnými odtieňmi a vysokou čistotou – a to aj v relatívne jasnom prostredí alebo pri rozsvietených svetlách kvôli písaniu poznámok.
Extrémne intenzívne farby Vizuálne stimulujúce prezentácie dokážu zaujať poslucháčov a významne zlepšia ich zapamätanie. Šesťsegmentové farebné koliesko v kombinácii s exkluzívnymi nástrojmi na správu farieb na nezávislé jemné doladenie úrovní odtieňa, svetelného zisku a sýtosti šiestich farieb (RGBCMY) sa stará o skutočne úchvatný farebný výkon, ktorý je znovu a znovu k dispozícii. Navyše sú k dispozícii štyri prezentačné režimy a dva používateľské režimy na ďalšie nastavenie farebných schém na uspokojenie vašich potrieb pri prezentácii*. * Pri 2D projekcii obrazu
Funkcia na úsporu energie Technológia BenQ SmartEco™ Táto inovácia na úsporu energie umožňuje MW665+ automaticky a dynamicky nastavovať výkon svojej lampy na základe vstupného obsahu, vďaka čomu sa ušetrí až 70 % výkonu lampy, pričom sa poskytuje optimálny kontrast a jas s množstvom svetla, ktoré je práve potrebné. *SmartEco Mode, the dynamic power saving mode,can save at least 70% lamp power based on the projection content level.
Eco Blank Mode Use the ‘Eco Blank’ hot key on the remote controller to blank the projection screen when it is not in use or to redirect the audience’s attention. This feature dims the lamp by 30% to save 70% of lamp power.
Režim SmartEco Režim SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy na maximalizáciu úspory energie poskytovaním najlepšieho kontrastu a jasu pri použití iba takého množstva svetla, aké je potrebné.
Režim detekcie chýbajúceho signálu Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie ako tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W Pri nečinnosti odoberá MW665+ v pohotovostnom režime minimálne množstvo energie 0,5 W, čím dosahuje toho, čo bolo pre staršie modely projektorov veľkou výzvou. Tento technologický pokrok v úspore energie pomáha predĺžiť životnosť lampy projektora a znížiť náklady na elektrickú energiu.
Spotreba v sieťovom pohotovostnom režime menšia než 6 W MW665+ odoberá v tomto režime maximálne len 6 W, čo je energia, potrebná na udržanie pripojenia MW665+ k sieti, a to aj po jeho vypnutí. Správcovia IT si môžu ponechať plnú kontrolu nad každodennou údržbou a opravami projektora, pričom súčasne šetria významné množstvo energetických zdrojov Zeme.
Ovládanie LAN Control LAN Control (Ovládanie v sieti LAN), teraz k dispozícii online a bez problémov s inštaláciou softvéru, umožňuje po zadaní prednastaveného hesla na webovej stránke každodenný centralizovaný prístup, správu a údržbu všetkých projektorov zapojených do siete. Táto funkcia funguje bez problémov v kombinácii so systémami Crestron e-Control, RoomViewer™, PJ-Link a AMX Device Discovery.
• Režim správcu Z bezpečnostných dôvodov sa na prístup k projektoru vyžaduje projekčný kód. Po prihlásení môžu správcovia projektory online vzdialene konfigurovať, napríklad nastavením názvov jednotlivých projektorov v sieti, ktoré sa majú zobrazovať vo vyhľadávacom zozname aplikácie QPresenter. Môžu takisto nastavovať e-mailové výstrahy pri problémoch projektorov, počnúc chybou ventilátora, chybou lampy, otvorením krytu lampy a vysokou teplotou lampy, až po požiadavky na výmenu lampy.
• Používateľský režim Kontrola stavu projektora, siete, rovnako ako parametrov nastavenia káblovej/bezdrôtovej siete LAN. Môžete takisto pristupovať k systému ovládania Crestron alebo používať virtuálnu klávesnicu na vzdialené nastavenie projektora.
Zobrazenie LAN Display LAN Display (Zobrazenie v sieti L
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY