Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory  >>  Svietivosť nad 2500 ANSI

BenQ Projektor MW621ST Short-Throw WXGA 1280x800, 3000Lum, 13000:1, 6500h Eco,zoom, HDMI, 10W repr, USB read, Wifi dokup

BenQ Projektor MW621ST Short-Throw WXGA 1280x800, 3000Lum...
678,13 €
565,11 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : 9H.JAR77.13E
Interný kód produktu : 20734821
Výrobca : BENQ
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Veľký obraz v malej miestnosti BenQ MW621ST ponúka najvyššiu flexibilitu zobrazenia – vytvára obraz s veľkosťou 55" v projekčnej vzdialenosti iba 1 meter! Tento WXGA projektor s vysokým jasom 3 000 ANSI lúmenov, vysokým kontrastným pomerom 13 000:1 a 3D technológiou DLP Link™ je ideálnou voľbou pre prostredie menších podnikov a vzdelávacích inštitúcií!
Energeticky úsporný, ekologicky šetrný Najlepšia svetová technológia SmartEco na ochranu životného prostredia Ako prvý výrobca DLP projektorov, ktorý začlenil do systému projekčnej lampy technológiu ImageCare spoločnosti Philips, učinil BenQ ďalší kvalitatívny skok vyvinutím svojej vlastnej technológie SmartEco na zdokonalenie DLP z hľadiska úspory energie pre posluchárne 21. storočia. MW621ST , navrhnutý s využitím tejto úplne novej technológie, v sebe vďaka inovatívnym funkciám spája výborný jas, skvelú kvalitu obrazu a optimalizovanú životnosť lampy. Režim SmartEco Režim SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy na maximalizáciu úspory energie poskytovaním najlepšieho kontrastu a jasu pri použití iba takého množstva svetla, aké je potrebné.
Režim LampSave Náklady na výmenu projekčnej lampy tvoria najväčšiu časť celkových nákladov na vlastníctvo projektora. Režim LampSave automaticky upravuje výkon lampy podľa úrovne jasu obsahu a výrazne predlžuje životnosť lampy o 50 %! Frekvencia výmeny lampy je taktiež znížená až o 50 %, čo prináša nižšie náklady na výmenu lampy. Režim Eco Blank Režim Eco Blank umožňuje učiteľom zatemniť projekčnú plochu, kedykoľvek potrebujú obrátiť pozornosť svojich študentov opäť na seba – alebo jednoducho vtedy, keď sa projektor nepoužíva. Ak je aktivovaná, zníži táto špeciálna funkcia automaticky výkon lampy, čím zníži celkovú spotrebu energie o 70 %.
Režim detekcie chýbajúceho signálu Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie než tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, eliminuje zbytočné plytvanie energiou a predlžuje životnosť projekčnej lampy
Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W Pri nečinnosti odoberá MW621ST minimálne množstvo energie 0,5 W (v pohotovostnom režime), čím dosahuje to, čo bolo pre staršie modely projektorov veľkou výzvou. Tento technologický pokrok v úspore energie pomáha predĺžiť životnosť lampy projektora a znížiť náklady na elektrickú energiu.
Použitie vo funkcii audiosystému Prostredníctvom vstavaného reproduktora je možné MW621ST v pohotovostnom režime používať ako audiosystém. To vám ušetrí starosti aj rozpočet nutný na obstaranie samostatného audio systému. Podpora Blu-ray Full HD 3D BenQ MW621ST disponuje najnovšou DLP technológiou pre podporu 3D funkcie, čo školám umožňuje ponúknuť študentom pohlcujúce zážitky z výučby s jednoduchou prípravou 3D okuliarov a 3D obsahu z vášho Blu-ray prehrávača.
Výhody projekcie na krátku vzdialenosť Žiadne priestorové obmedzenia Len si predstavte slobodu, ktorú prináša rovnaká kvalita projekcie pri polovičnej požadovanej vzdialenosti! Budete mať k dispozícii širšie možnosti pri voľbe umiestnenia projektora! V tom spočíva čaro projekcie na krátku vzdialenosť!
Žiadne oči oslňujúce svetlo Projekcia na krátku projekčnú vzdialenosť zamedzuje priamemu zasiahnutiu vašich očí svetlom projektora, vďaka čomu sa môžete sústrediť na svoje publikum.
Žiadne vyrušovanie Rozlúčte sa s obťažujúcimi tieňmi. Pri tak krátkej projekčnej vzdialenosti sa môžete slobodne pohybovať bez toho, aby ste si museli robiť starosti s prekážkami medzi projektorom a projekčnou plochou! Rýchla inštalácia Stlačením tlačidla Quick Install (Rýchla inštalácia) na diaľkovom ovládači je možné rýchlo zobraziť OSD ponuku na vykonanie nastavení týkajúcich sa inštalácie projektora.
Bezproblémová údržba projektora Horné dvierka lampy pre ľahký prístup k lampe Horné dvierka lampy sú navrhnuté tak, aby mohli správcovia bezpečne a rýchlo vymeniť lampu projektora. Ak lampa projektora zhasne uprostred hodiny, je možné ju vymeniť bez zdržovania hodiny. Dômyselný dizajn Automatické vypnutie Automatické vypnutie po tom, čo je projektor viac než 30 minút zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, eliminuje zbytočné plytvanie energiou a predlžuje životnosť projekčnej lampy.
Automatické zatemnenie pre bezpečné používanie Automatické zatemnenie je funkcia na ochranu očí navrhnutá na zaistenie bezpečného používania. Vďaka tejto funkcii môže MW621ST detegovať pohyby vo vzdialenosti 20 centimetrov* pred objektívom a automaticky vypnúť projekčné svetlo. *Efektívna vzdialenosť je približne 20 cm. Môže sa líšiť v závislosti od úrovne okolitého osvetlenia a farby odrazových objektov.
Funkcia Bezdrôtový displej na použitie s notebookmi, tabletmi a smartfónmi Vložte Wi-Fi modul do slotu jednotky USB flash a zobrazujte obsah zo svojho PC, MAC, iPhonu a iPadu prostredníctvom funkcie Bezdrôtový displej na MW621ST .
Označenie ecoFACTS Označenie ecoFACTS dokazuje, nakoľko sú produkty BenQ ekologické! Spoločnosť BenQ nechce len pasívne plniť normy pre ekologické produkty, ale chce tiež aktívne vyvíjať produkty šetrné voči životnému prostrediu! ecoFACTS vyhlasuje, že BenQ vyvíja maximálne úsilie v oblastiach nahrádzania nebezpečných látok, voľby materiálu, dizajnu obalov, energeticky úsporného dizajnu a iných aspektov svojich produktov.

Systém projekcie
DLP


Prirodzené rozlíšenie
WXGA (1280 x 800)


Jas*
3,000 Ansi Lumen


Kontrastný pomer
13,000:1


Počet zobraziteľných farieb
1.07 Billion Colors


Objektív
F= 2.6 - 2.78, f= 10.2 - 12.24 mm


Pomer strán
Native 16:10 (5 aspect ratio selectable)


Projekčný pomer
0.72 ~ 0.87 (64" ±3% @ 1 meter)


Veľkosť obrazu (uhlopriečka)
30" ~ 300"


Pomer zoomu
1.2:1


Typ lampy
190W


Korekcia lichobežníkového skreslenia
1D, Vertical ± 40 degrees


Posunutie projekcie
105% ±5%


Podporované rozlíšenie
VGA (640 x 480) to UXGA (1600 x 1200)


Horizontálna frekvencia
15~102KHz


Vertikálny snímkový kmitočet
23~120Hz


Rozhranie
Computer in (D-sub 15pin) x 1 (Share with component)


Monitor out (D-sub 15pin) x 1
Composite Video in (RCA) x 1


S-Video in (Mini DIN 4pin) x 1
HDMI x1


Audio in (Mini Jack) x 1
Audio out (Mini Jack) x 1


Audio L/R in (RCA) x 1
Speaker 10W x 1


USB (Type A) x1 (USB Reader & Wireless Display)


USB (Type Mini B) x 1 (Download & Page up / down / USB Display)


RS232 (DB-9pin) x 1
IR Receiver x2 (Front + Rear)


Rozmery (Š × V × H)
287.3 x 114.4x 232.6 mm


Kompatibilita s HDTV
480i / 480p / 576i / 576p / 720p / 1080i / 1080p


Kompatibilita s videosystémami
NTSC / PAL / SECAM


Hmotnosť
2.6kg (5.06lbs)


Hlučnosť
33 / 28 dBA (Normal / Economic mode)


Zdroj energie
AC100 to 240 V, 50 to 60 Hz


Príkon
247W (typical), 206W (Eco) Standby


Jazyky OSD menu
Arabic / Bulgarian / Croatian / Czech / Danish / Dutch / English / Finnish / French / German / Greek / Hindi / Hungarian / Italian / Indonesian / Japanese / Korean / Norwegian / Polish / Portuguese / Romanian / Russian / Simplified Chinese / Spanish / Swedish / Turkish / Thai / Traditional Chinese (28 Languages)


Režimy obrazu
Dynamic / Presentation / sRGB / Cinema / User 1 / User 2


Príslušenstvo (štandardné)
Lens Cover


Remote Control w/ Battery
Power Cord (by region)


User Manual CD
Quick Start Guide


Warranty Card (by region)
VGA (D-sub 15pin) Cable


Príslušenstvo (voliteľné)
Spare Lamp Kit


Ceilling Mount
3D Glasses


Carry bag
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY