Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory  >>  Svietivosť nad 2500 ANSI

BenQ Projektor MS630ST SVGA 800x600 Short-throw, 3200Lum,13000:1, 6500h Eco, zoom,2xHDMI, USB read, 10Wrep, Wifi dokupit

no image
577,25 €
481,04 € Bez DPH
Vyhľadané tovar už nie je možné objednať. Nájdite podobný tovar v rovnakej kategórii:
Svietivosť nad 2500 ANSI
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : 9H.JDY77.13E
Interný kód produktu : 31510252
Výrobca : BENQ
Váha : 2,6
Záruka : 35 mesiacov
Popis produktu : Veľký obraz na malom priestore

BenQ MS630ST ponúka najvyššiu flexibilitu zobrazenia – vytvára obraz s veľkosťou 55" z projekčnej vzdialenosti iba 1 metra! Tento SVGA projektor s vysokým jasom 3 200 ANSI lúmenov, vysokým kontrastným pomerom 13 000 : 1 a 3D technológiou DLP Link™ je ideálnou voľbou pre prostredie menších podnikov a vzdelávacích inštitúcií!
Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™
Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov TCO a optimalizovanej projekcie s využitím dynamickej úspory energie, jasu bez kompromisov, skvelej kvality obrazu a optimalizovanej životnosti lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje veľmi intenzívne divácke zážitky.Režim SmartEco
Režim SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy pre maximalizáciu úspory energie poskytovaním najlepšieho kontrastu a jasu pri použití iba takého množstva svetla, ktoré je potrebné.

Normálny režim Priemerná spotreba energie projektora 296 WRežim SmartEco Vylepšené detaily v tmavých scénach Priemerná spotreba energie projektora 163 W

(Source: 2010 Philips white paper)
Režim LampSave
Náklady na výmenu projekčnej lampy tvoria najväčšiu časť celkových nákladov na prevádzku projektora. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podľa úrovne jasu obsahu a výrazne predlžuje životnosť lampy o 50 %! Frekvencia výmeny lampy je taktiež znížená až o 50 %, čo prináša nižšie náklady na výmenu lampy.

Režim Eco Blank
Režim Eco Blank umožňuje učiteľom zatemniť projekčnú plochu, kedykoľvek potrebujú obrátiť pozornosť svojich študentov opäť na seba – alebo jednoducho vtedy, keď sa projektor nepoužíva. Ak je aktivovaná, zníži táto špeciálna funkcia automaticky výkon lampy, čím zníži celkovú spotrebu energie o 70 %.
Režim plného výkonu 100% výkon lampy Pozornosť venovaná projekčnej plocheRežim Eco Blank 30% výkon lampy (minimálne) Pozornosť venovaná vyučujúcemu

Režim detekcie chýbajúceho signálu
Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie ako tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Zdroj detegovaný 100% výkon lampyZdroj nie je detegovaný 30% výkon lampy

Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W
Pri nečinnosti odoberá MS630ST minimálne množstvo energie 0,5 W (v pohotovostnom režime), čím dosahuje to, čo bolo pre staršie modely projektorov veľkou výzvou. Tento technologický pokrok v úspore energie pomáha predĺžiť životnosť lampy projektora a znížiť náklady na elektrickú energiu.

Podpora Blu-ray Full HD 3D
BenQ MS630ST disponuje najnovšou technológiou DLP pre podporu 3D funkcionality, čo umožňuje školám sprostredkovať študentom pohlcujúce zážitky z výučby s jednoduchou prípravou 3D okuliarov a 3D obsahu z vášho Blu-ray prehrávača.Výhody projekcie na krátku vzdialenosť

Žiadne priestorové obmedzenia
Len si predstavte slobodu, ktorú prináša rovnaká kvalita projekcie pri polovičnej požadovanej vzdialenosti! Máte k dispozícii väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia projektora! V tom spočíva čaro projekcie na krátku vzdialenosť!
Žiadne svetlo oslňujúci zrak
Projekcia na krátku vzdialenosť zamedzuje priamemu svieteniu svetla projektora do vašich očí, vďaka čomu sa môžete sústrediť na svoje publikum.
Žiadne vyrušovanie
Rozlúčte sa s obťažujúcimi tieňmi. Pri takej krátkej projekčnej vzdialenosti sa môžete voľne pohybovať bez toho, aby ste si museli robiť starosti s prekážkami medzi projektorom a projekčnou plochou!

Bezproblémová údržba projektora
Horné dvierka lampy pre ľahký prístup k lampe
Horné dvierka lampy sú navrhnuté tak, aby mohli IT správcovia bezpečne a rýchlo vymeniť lampu projektora. Ak lampa projektora zhasne uprostred hodiny, je možné ju vymeniť bez zdržovania hodiny.

Rýchla inštalácia
Stlačením tlačidla Quick Install na diaľkovom ovládači je možné rýchlo zobraziť OSD ponuku funkcií pre inštaláciu projektora.
Dômyselný dizajn
Automatické vypnutie
Automatické vypnutie po tom, čo je projektor viac ako 30 minút zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Automatické zatemnenie na bezpečné používanie
Automatické zatemnenie je funkcia na ochranu zraku navrhnutá na zaistenie bezpečného používania. Vďaka tejto funkcii môže MS630ST detegovať pohyby vo vzdialenosti 20 centimetrov* pred objektívom a automaticky vypnúť svetlo projekcie. *Efektívna vzdialenosť je približne 20 cm. Môže sa líšiť v závislosti od úrovne okolitého osvetlenia a farby odrážajúcich objektov

Funkcia Wireless Display pre notebooky, tablety a smartfóny
Vložte WiFi modul do slotu jednotky USB flash a zobrazujte obsah z vášho PC, MAC, iPhonu a iPadu v MS630ST prostredníctvom funkcie na bezdrôtové zobrazenie Wireless Display.
DLP projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP
Nadčasová kvalita obrazu:
DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom poskytovať stálu zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby na veľa rokov. Používame špičkovú technológiu DLP na odraz čistého svetla od miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom našich pokročilých farebných koliesok. Pretože sú tieto zrkadlá bezfarbé a chránené v rámci takmer uzavretej jednotky, nemajú DLP projektory BenQ žiadne problémy so starnutím a sú fakticky imúnne voči zhoršovaniu obrazu, čo im umožňuje trvale, znovu a znovu, poskytovať skvelý obraz. V skutočnosti je po 2 000 hodinách intenzívneho používania po vložení novej lampy kvalita obrazu porovnateľná s úplne novým projektorom.
Iný než DLP projektor


Pôvodná farba
Po 2 000 hodinách prevádzky
Po inštalácii novej lampyDLP projektor BenQ


Pôvodná farba
Po 2 000 hodinách prevádzky
Po inštalácii novej lampyTechnológia DLP zároveň umožňuje dizajn jednotky bez použitia filtrov pre bezstarostnú istotu dlhodobo stálej kvality obrazu a zníženie celkových prevádzkových nákladov. Technológia BenQ SmartEco™ ďalej zvyšuje kontrastný výkon a stálosť kvality obrazu, pričom ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.
Čistý ostrý obraz s vynikajúcou čitateľnosťou:
Technológia DLP, umožňujúca dosiahnuť 96 % činiteľ plnenia, používa obvody za pixle, čím eliminuje silné tmavé krúžky okolo jednotlivých pixlov, ktoré zhoršujú farbu a detaily. Vyšší činiteľ plnenia a menší čierny okraj znamenajú znateľne čistejšiu, intenzívnejšiu farbu a jemnejšiu kvalitu obrazu.
DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov, jemných čiar a detailov tmavých scén. Odtiene čiernej sú hlbšie a celková kvalita obrazu je ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov dobre osvetlenej miestnosti.


Iný než DLP projektorDLP projektor BenQ


(All photos portraying projection scenarios are simulated.)Označenie ecoFACTS
Označenie

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto