Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Projektory

BenQ Projektor MS524 SVGA 800x600, 3200Lum, 13000:1, 6500h Smart Eco, 1.1xzoom, HDMI, 2W repro

BenQ Projektor MS524 SVGA 800x600, 3200Lum, 13000:1, 6500...
425,22 €
354,35 € Bez DPH
Tento produkt je nedostupný. Podobný produkt nájdete v kategórií:
Projektory
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : 9H.JCF77.13E
Interný kód produktu : 25677303
Výrobca : BENQ
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Najlepšia a najhodnotnejšia voľba pre malé až stredne veľké priestory
Vďaka jasu 3 200 ANSI lúmenov a vysokému kontrastnému pomeru 13 000 : 1 ponúka nákladovo efektívny a ekologicky šetrný MS524 fantastické full-screen prezentácie s najjemnejšími detailmi, bez ohľadu na úroveň okolitého svetla.
Väčšia úspora energie vďaka technológii BenQ SmartEco™ Prostredníctvom nižších prevádzkových nákladov TCO a optimalizovanej projekcie s využitím dynamickej úspory energie, jasu bez kompromisov, skvelej kvality obrazu a optimalizovanej životnosti lampy zdokonalila technológia SmartEco možnosti DLP projektorov. Vďaka tejto inovácii môžu školy a spoločnosti ušetriť až 70 % spotreby energie lampy a znížiť náklady na údržbu prostredníctvom funkcií pre dynamickú úsporu energie, pričom každá prezentácia poskytuje veľmi intenzívne divácke zážitky.
Režim SmartEco Režim SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy pre maximalizáciu úspory energie poskytovaním najlepšieho kontrastu a jasu pri použití iba takého množstva svetla, ktoré je potrebné.
Režim LampSave - 10.000 Hrs Náklady na výmenu projekčnej lampy tvoria najväčšiu časť celkových nákladov na prevádzku projektora. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podľa úrovne jasu obsahu a výrazne predlžuje životnosť lampy o 50 %! Frekvencia výmeny lampy je taktiež znížená až o 50 %, čo prináša nižšie náklady na výmenu lampy.
Režim No Source Detected Automatické prepnutie do režimu Eco Blank po tom, čo bol projektor dlhšie ako tri minúty zapnutý bez toho, aby bol na vstupe nejaký signál, na elimináciu zbytočného plytvania energiou a predĺženie životnosti projekčnej lampy.
Spotreba v pohotovostnom režime 0,5 W Pri nečinnosti odoberá MS524 minimálne množstvo energie 0,5 W (v pohotovostnom režime), čím dosahuje to, čo bolo pre staršie modely projektorov veľkou výzvou. Tento technologický pokrok v úspore energie pomáha predĺžiť životnosť lampy projektora a znížiť náklady na elektrickú energiu.
Podpora Blu-ray Full HD 3D BenQ MS524 disponuje najnovšou technológiou DLP pre podporu 3D funkcionality, čo umožňuje školám sprostredkovať študentom pohlcujúce zážitky z výučby s jednoduchou prípravou 3D okuliarov a 3D obsahu z vášho Blu-ray prehrávača.
DLP projektory BenQ? Dlhodobo stály dokonalý obraz vďaka technológii DLP Nadčasová kvalita obrazu: DLP projektory BenQ sú navrhnuté s cieľom poskytovať stálu zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby na veľa rokov. Používame špičkovú technológiu DLP na odraz čistého svetla od miliónov mikrozrkadiel na DMD čipe prostredníctvom našich pokročilých farebných koliesok. Pretože sú tieto zrkadlá bezfarbé a chránené v rámci takmer uzavretej jednotky, nemajú DLP projektory BenQ žiadne problémy so starnutím a sú fakticky imúnne voči zhoršovaniu obrazu, čo im umožňuje trvale, znovu a znovu, poskytovať skvelý obraz. V skutočnosti je po 2 000 hodinách intenzívneho používania po vložení novej lampy kvalita obrazu porovnateľná s úplne novým projektorom. Technológia DLP zároveň umožňuje dizajn jednotky bez použitia filtrov pre bezstarostnú istotu dlhodobo stálej kvality obrazu a zníženie celkových prevádzkových nákladov. Technológia BenQ SmartEco™ ďalej zvyšuje kontrastný výkon a stálosť kvality obrazu, pričom ušetrí až 70 % spotreby energie lampy.
Čistý ostrý obraz s vynikajúcou čitateľnosťou: Technológia DLP, umožňujúca dosiahnuť 96 % činiteľ plnenia, používa obvody za pixle, čím eliminuje silné tmavé krúžky okolo jednotlivých pixlov, ktoré zhoršujú farbu a detaily. Vyšší činiteľ plnenia a menší čierny okraj znamenajú znateľne čistejšiu, intenzívnejšiu farbu a jemnejšiu kvalitu obrazu. DLP projektory BenQ sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov, jemných čiar a detailov tmavých scén. Odtiene čiernej sú hlbšie a celková kvalita obrazu je ostrejšia a čistejšia. Vaše prezentácie budú ľahko čitateľné a vysoko efektívne, a to aj zo zadných radov dobre osvetlenej miestnosti.
Jasné a verné farby: I v osvetlených miestnostiach dosahujú DLP projektory BenQ optimálne vyváženie jasu a presnosť farieb, pričom technológia BrilliantColor™ ďalej zlepšuje vernosť farieb upútavajúcich pozornosť divákov. Technológia BrilliantColor umožňuje spracovanie až šiestich farieb začlenením sekundárnych farieb – žltej, modrozelenej a magenty – k primárnym farbám – červenej, modrej a zelenej. Každá vaša prezentácia, od intenzívnych odtieňov po ťažko reprodukovateľné stredné tóny, ako napríklad akvamarínová modrá a svetložltá, bude vykreslená čistými a živými farbami.
Označenie ecoFACTS Označenie ecoFACTS dokazuje, aké sú produkty BenQ ekologické! Spoločnosť BenQ nechce len pasívne plniť normy pre ekologické produkty, ale chce tiež aktívne vyvíjať produkty šetrné voči životnému prostrediu! ecoFACTS vyhlasuje, že BenQ vyvíja maximálne úsilie v oblastiach nahrádzania nebezpečných látok, voľby materiálu, dizajnu obalov, energeticky úsporného dizajnu a iných aspektov svojich produktov.
Systém projekcie
DLP
Prirodzené rozlíšenie
SVGA (800 x 600)
Jas*
3,200 ANSI Lumens
Kontrastný pomer
13,000:1
Počet zobraziteľných farieb
1.07 Billion Colors
Objektív
F= 2.56 - 2.8, f= 21 - 23.1 mm
Pomer strán
Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)
Projekčný pomer
1.86 - 2.04 (53" @ 2m)
Veľkosť obrazu (uhlopriečka)
36" - 300"
Pomer zoomu
1.1:1
Typ lampy
190W
Korekcia lichobežníkového skreslenia
1D, Vertical ± 40 degrees
Posunutie projekcie
120% ±5%
Podporované rozlíšenie
VGA (640 x 480) to UXGA (1600 x 1200)
Horizontálna frekvencia
15 - 102 KHz
Vertikálny snímkový kmitočet
23 - 120 Hz
Rozhranie
Computer in (D-sub 15pin) x 2 (Share with component)
Monitor out (D-sub 15pin) x 1


Composite Video in (RCA) x 1
S-Video in (Mini DIN 4pin) x 1


HDMI x 1
Audio in (Mini Jack) x 1


Audio out (Mini Jack) x 1
Speaker 2W x 1


USB (Type B) x1
RS232 (DB-9pin) x 1


IR Receiver x1 (Front)
Rozmery (Š × V × H)
283 x 95 x 222 mm
Kompatibilita s HDTV
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kompatibilita s videosystémami
NTSC, PAL, SECAM
Hmotnosť
1.9 kg
Hlučnosť
32 / 30 dBA (Normal / Economic mode)
Zdroj energie
AC100 to 240 V, 50 to 60 Hz
Príkon
Normal 270W, Eco 220W, Standby
Jazyky OSD menu
Arabic/Bulgarian/ Croatian/ Czech/ Danish/ Dutch/ English/ Finnish/ French/ German/ Greek/ Hindi/ Hungarian/ Italian/ Indonesian/ Japanese/ Korean/ Norwegian/ Polish/ Portuguese/ Romanian/ Russian/ Simplified Chinese/Spanish/ Swedish/ Turkish/ Thai/ Traditional Chinese (28 Languages)
Režimy obrazu
Dynamic / Presentation / sRGB / Cinema /(3D) / User 1 / User 2


Príslušenstvo (štandardné)
Lens Cover


Remote Control w/ Battery
Power Cord (by region)


Downloading UM and Regulatory Statements
Quick Start Guide


Warranty Card (by region)
VGA(D-sub 15pin) Cable


Príslušenstvo (voliteľné)
Spare Lamp Kit


Ceilling Mount
3D Glasses


Carry bag
3D podpora a kompatibilita
Frame Sequential: Up to 720p
Frame Packing: Up to 1080p


Side by Side: Up to 1080i/p
Top Bottom: Up to 1080p

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY