Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  Monitory  >>  LCD monitory 26 a viac palcov

BenQ IPS LED BL3201PT 32" 16:9, 3840x2160, 4ms, 20mil:1, 350cd, DVI-DL/ 2xHDMI/ DP/ mDP, USB, repro, Pivot, výšk.nastave

BenQ IPS LED BL3201PT 32" 16:9, 3840x2160, 4ms, 20mil:1, ...
808,59 €
673,83 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom-dodanie 2-4 dni
PartNo : 9H.LCFLB.QBE
Interný kód produktu : 27269572
Výrobca : BENQ
Váha : 12,5
Záruka : 36 mesiacov
Popis produktu : Prvý 4K2K monitor na svete s uhlopriečkou 32" určený pre návrhárov.
BL3201PT je úžasný 32" širokouhlý displej s integrovanou technológiou IPS a najnovším ultra vysokým rozlíšením 4K2K. Predstavuje výsledok našej neustálej snahy o uľahčenie práce používateľom zaoberajúcim sa náročnou grafikou, ako je napríklad oblasť CAD/CAM, tvorba animácií či grafiky alebo úprava videí. Profesionáli s veľkým zmyslom pre detail tak môžu pracovať s dokonalou presnosťou a dosiahnuť vysokú produktivitu.
Profesionálne monitory navrhnuté na vytvorenie presného návrhu
32" 4K UHD monitor
BL3201PT, navrhnutý na uspokojenie rastúcich požiadaviek na zobrazenie na veľkej ploche a v ultra vysokom rozlíšení, sa môže pochváliť 32" širokouhlým 4K2K displejom s pokročilou technológiou IPS od spoločnosti BenQ ponúkajúcou profesionálom v oblasti CAD/CAM, animácií, úpravy videa a grafického umenia extrémne presné podanie farieb a pracovný priestor väčší o 300 %, ktorý umožňuje dosiahnuť vyššiu efektivitu a produktivitu pri práci.
100 % pokrytie farebného priestoru sRGB pomocou technológie IPS
Každá farba sa zobrazuje s najvyššou presnosťou v každom detaile a každom možnom pozorovacom uhle pre skvelé zážitky zo sledovania obrazu. Vďaka 10-bitovému panelu, ktorý vykresľuje viac než miliardu odtieňov, je každý obraz zobrazený s najbohatšími a najrealistickejšími farbami.

? Mimoriadne široké pozorovacie uhly 178°/178° : Zaručujú realistický obraz so skutočne vernými farbami a vysokými detailmi z takmer akéhokoľvek pohľadu – zľava, sprava, zhora aj zospodu.
? 100 % pokrytie farebného priestoru sRGB pomocou technológie IPS prinášajúcej žiarivé farby : Zaisťuje obraz, ktorý prevyšuje podanie farieb pri monitoroch so 72 % pokrytím farebného priestoru NTSC a vyznačuje sa bohatými odtieňmi a žiarivými farbami.
? Obraz bez skreslenia farieb : Vďaka maximálne konzistentnému podaniu farieb so zníženou viditeľnosťou farebného posunu medzi bežnými a šikmými pozorovacími uhlami.


Pre všetkých perfekcionistov, ktorí odhalia každý detail
CAD/CAM
Profesionálni CAD/CAM špecialisti a návrhári pracujú s mimoriadne podrobnými informáciami. Maximálna ostrosť obrazu a presnosť farieb je teda na dosiahnutie presného návrhu absolútne zásadná. Rad BL od spoločnosti BenQ obsahuje mnoho modelov ponúkajúcich mimoriadne vysoký zobrazovací výkon. Ich súčasťou je režim CAD/CAM, ktorý zaisťuje zobrazenie aj tých najmenších detailov v aplikáciách Pro/E, SolidWorks, AutoCad, CATIA a ostatnom CAD/CAM softvéri. Prepracované funkcie zamerané na podporu multitaskingu a vzájomnej spolupráce medzi používateľmi ponúka celý rad možností zobrazenia. Zaručujú nielen vysokú produktivitu pri práci na niekoľkých úlohách súčasne, ale umožňujú aj porovnať a prediskutovať pracovné návrhy s kolegami.

Režim CAD/CAM
Aby bolo možné jasne rozlíšiť detaily v zložitých drôtových modeloch, prepnite na režim CAD/CAM, ktorý upraví nastavenie farieb a kontrastu monitora tak, že vám pri zobrazení veľmi detailných grafických informácií neunikne ani čiarka.


Štandard

Režim CAD/CAM
? Certifikácia SolidWorks
Certifikácia SolidWorks Označenie Solidworks Solution partner znamená, že vďaka skvelým vlastnostiam je produkt certifikovaný ako profesionálny štandard pre používateľov softvéru CAD/CAM.

ANIMÁCIE
Profesionálni tvorcovia animácií sa snažia vniesť život do pohyblivého umenia, takže aj ten najmenší detail je na dosiahnutie živých výtvorov kľúčový. Aby boli splnené vizuálne požiadavky najnáročnejších tvorcov animácií, ponúkajú vám monitory BenQ radu BL nekompromisnú presnosť farieb umožňujúcu zobraziť každý odtieň farby vďaka využitiu širokej škály optimalizovaných nastavení na kalibráciu obrazu, vrátane režimu animácie, ktorý zvyšuje jas. K dispozícii je aj veľké množstvo zobrazovacích funkcií integrovaných v monitoroch, pomocou ktorých môžete súčasne zobraziť všetky informácie potrebné na nastavenie farieb. Takže už žiadny detail neunikne zraku svojho tvorca!


? Režim animácie
Aby bolo možné ľahšie rozlíšiť detailné textúry v tmavších oblastiach, vyvinula spoločnosť BenQ režim animácie, ktorý zvyšuje jas v tmavých oblastiach grafického diela – bez toho, aby došlo k preexponovaniu svetlých oblastí. To umožňuje tvorcom animácií bez námahy vyladiť svoj výtvor.
? Režim animácie s 10 úrovňami nastavenia
10 úrovní nastavenia jasu displeja odhalí detaily v tmavých oblastiach a umožní dosiahnuť presný návrh.

ÚPRAVA VIDEA
Presnosť farieb a ostrý obraz majú zásadný význam pre každého, kto pracuje v oblasti profesionálnej editácie videa. Rad BL od spoločnosti BenQ ponúka mnoho modelov so 100 % pokrytím farebného priestoru sRGB a rozlíšením QHD a 4K2K UHD, ktoré vám prináša ostrý obraz s vernými a žiarivými farbami. Veľký pracovný priestor spolu s optimalizovaným zobrazením poskytuje editorom videí úplný prístup ku všetkým nástrojom, aplikáciám a obrázkom na úpravy, s ktorými potrebujú pracovať. Každú úlohu tak budú môcť vykonať s maximálnou efektivitou.

? Optimálna presnosť farieb REC. 709
Vybrané monitory radu BL ponúka pokrytie farebného priestoru REC. 709, ktorý je známy ako štandardný formát pre HDTV. Natívny farebný gamut REC. 709 zaisťuje vernú reprodukciu každej farby s optimálnou presnosťou.

GRAFICKÉ UMENIE
Vysoké rozlíšenie, vysoká presnosť a vernosť farieb a široká škála možností vysokorýchlostného pripojenia – to všetko robí z tohto vysokokvalitného monitora ideálneho spoločníka pre profesionálov v grafickom priemysle, vrátane grafikov, retušérov a fotografov. Vďaka maximálnemu 4K2K rozlíšeniu 3 840 × 2 160 so 100 % pokrytím farebného priestoru sRGB a pokročilou technológiou IPS od spoločnosti BenQ prináša rad BL pri zobrazovaní farieb konzistentné a spoľahlivé výsledky. Každý detail je presne vykreslený tak, aby sa dosiahol úžasný vizuálny zážitok pri sledovaní obrazu takmer z každého uhla. Široké možnosti pripojenia a zobrazenia takisto umožňujú používateľom pracovať s niekoľkých zariadeniami a jednoducho vykonávať viac zložitých činností súčasne.


? Ultra vysoké rozlíšenie
4K2K ultra vysoké rozlíšenie (UHD) 3 840 × 2 160 ponúka pracovný priestor väčší o 300 % oproti FHD rozlíšeniu 1 920 × 1 080 a najvyššiu hodnotu PPI zaručujúcu maximálne detailný obraz. * Iba model BL3201PT

Prepracovaný dizajn – s veľkým monitorom toho zvládnete viac
? Dvojaký pomer strán obrazu
Táto funkcia určená pre profesionálnych návrhárov zvyknutých pracovať so štvorcovým monitorom umožňuje rozdeliť 32" obrazovku monitora radu BL na dve takmer 19" plochy s pomerom strán 4:3 alebo 5:4 – veľkosť je možné ďalej zmeniť z 19" S na 30" W pomocou funkcie Režim zobrazenia.

? Obraz v obraze (PIP) a Obraz vedľa obrazu (PBP)
Na zvýšenie pohodlia a produktivity a dosiahnutie efektívnejšej práce umožňuje funkcia PIP/PBP využívať dva či viac obrazov alebo zobraziť nákresy z dvoch počítačov súčasne.

? Rozdelenie plochy
Pomocou softvéru BenQ Display Pilot je možné všetok obsah zobraziť naraz s požadovanými rozmermi. Výsledkom je lepší a produktívnejší multitasking. * Vyžaduje sa softvér Display Pilot a operačný systém Windows


Kompletné nastavenie – optimálne sledovanie obrazu s využitím prispôsobených nastavení monitora
? Softvér Display Pilot od spoločnosti BenQ
Softvér Display Pilot prináša kompletný balík riešení pre návrhárov vyžadujúcich úpravu nastavenia svojho monitora. Prostredníctvom nástroja Application Tuning môžete priradiť konkrétne režimy farieb často používaným aplikáciám na svojom počítači a softvér Display Pilot automaticky použije prednastavený režim farieb pre príslušnú aplikáciu, ktorú spustíte. Medzi ďalšie funkcie, ktoré je možné nastavovať pomocou softvéru Display Pilot, patrí automatické otočenie obrazu na výšku, rozdelenie plochy, PIP/PBP a iné OSD nastavenia, ako je napríklad úprava jasu. * Vyžaduje sa operačný systém Windows
Ergonómia pri práci – na dosiahnutie maximálneho pohodlia a komfortu
? OSD diaľkový ovládač
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY