Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky Hračky KÁVA, KÁVOVARY A PRÍSLUŠENSTVO Malé domáce spotrebiče Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
Nachádzate sa : Root Malé domáce spotrebiče  >>  Dojčenské potreby

Amaryllo iBabi PLUS Baby Security Camera blue

Amaryllo iBabi PLUS Baby Security Camera blue
148,59 €
123,83 € Bez DPH
Dostupnosť : Skladom-dodanie 2-4 dní
PartNo : ACC1308C2AZEU
Interný kód produktu : 42276455
Výrobca : Amaryllo
Váha : 0,222
Popis produktu : Okrem toho, že Amaryllo iBabi 360 HD ponúka všetky štandardné funkcie detské pestúnky v nadštandardnej kvalite, disponuje aj mnohými ďalšími vlastnosťami, ktoré oceníte nielen pri každodennej starostlivosti o svojich najbližších. Dokáže pokryť priestor v uhle 360 ??° a prenášať naživo obraz v HD rozlíšení vo dne aj v noci. Umožňuje súvislé nahrávanie, obojsmernú komunikáciu a je samozrejme vybavená pohybovými a zvukovými senzormi. Ak zaznamená pohyb alebo zvuk, odošle vám oznámenia vrátane fotografie na chytrý telefón. V nejposlední rade ju tiež môžete použiť ako diaľkovo ovládaný prehrávač MP3 súborov.
To všetko v kompaktných rozmerom a štýlu, ktorý bude ladiť s každým detskou izbou.
Jednoduchá inštalácia a intuitívne ovládanie
Sprevádzkovanie iBabi 360 HD zaberie iba pár minút času. Po pripojení kamery do domácej WiFi siete, ktorým vás prevedie aplikácie Amaryllo, môžete okamžite sledovať živý obraz na svojom smartfóne alebo tablete, nech ste kdekoľvek. Stačí vám iba pripojenie k internetu.
Pomocou aplikácie tiež riešite kompletné nastavenie a ovládanie kamery, ďalej tu nájdete snímky vytvorené pri alarmoch, môžete odtiaľ pristupovať do cloudového úložiska výrobcu a pridávať užívateľov i ďalšie kamery od spoločnosti Amaryllo. iBabi stráži vaše najbližšie 24 hodín denne
Amaryllo iBabi 360 HD sa dokáže plynulo otáčať okolo svojej osi a obsiahnuť uhol až 360 °, pričom jej pohyb riadite jednoducho pohybom prsta po displeji smartfónu alebo tabletu. Dokáže prenášať naživo obraz až v HD rozlíšení (1280x720), ale podľa potreby aj nižším, aby nebol toľko zaťažený váš dátový program.
Pre kompresiu obrazu je využívaný moderný formát H.264 a prenos všetkých dát je šifrovaný vysoko bezpečným 256-bitovým algoritmom. V priebehu prezerania možno stlačením ikonky zhotovovať aj fotografie.
Kamera ponúka aj režim nočného videnia s aktívnym prisvietením IR diódami, ktorý možno ale vypnúť a nenamáhať toľko zrak svojich potomkov a domácich maznáčikov. Ďalšou voliteľnou funkciou zlepšujúce kvalitu obrazu je kompenzácie protisvetla.
Senzory a notifikácia
Amaryllo iBabi 360 HD je vybavená PIR pohybovým senzorom, vďaka ktorému dokáže zachytiť pohyb aj v úplnej tme. U opatrovateľky býva ale dôležitejšie schopnosť zachytiť zvuk, a preto je kamera vybavená dokonca 2 mikrofóny, ktorých citlivosť môžete nastaviť v 3 úrovniach.
Ak kamera zaznamená pohyb alebo zvuk vo svojom okolí, okamžite odošle upozornenie na chytrý telefón alebo tablet a zároveň vyhotovuje snímku, ktorý je spolu so záznamom dátumu a času ihneď k dispozícii v programe Amaryllo.
Obojsmerná komunikácia a prehrávanie MP3
Amaryllo iBabi 360 HD ponúka možnosť obojsmernej komunikácie vďaka vstavanému reproduktoru, ktorého hlasitosť opäť nastavíte v aplikácii. Môžete teda na svoje deti hovoriť a utešovať je, ak sa napríklad bojí v izbe sami. Nielen v týchto situáciách možno tiež využiť funkciu vzdialeného ovládania vstavaného MP3 prehrávača. Stačí len vložiť microSD kartu s nahratými skladbami do slotu na kamere a hneď môžete púšťať uspávanky či rozprávky.
Ukladanie videí a Amaryllo Cloud
Amaryllo iBabi 360 HD umožňuje nahrávanie záznamu, ktorý možno ukladať buď rovno na microSD kartu alebo na lokálny NAS server. V aplikácii následne zvolíte, či chcete nahrávať nepretržite, alebo iba pri zaznamenanom alarmu.
Ak ale chcete k záznamom pristupovať odkiaľkoľvek, môžete zvoliť možnosť ukladania vytvorených videí buď na Google Drive, kde je zadarmo k dispozícii 15 GB voľného priestoru, alebo priamo na cloud výrobcu - Amaryllo Cloud.
Na tomto úložisku je len potrebné zvoliť si preferovanú variantu ukladanie - od základného plánu zadarmo (záznam za posledných 24 hodín, notifikačná fotografie za 3 dni) po platený platinový (záznam za posledných 365 dní). Veľkosť a počet videí nie je obmedzený u žiadneho plánu.
Funkcia Amaryllo Live
Vysielanie webkamier môžete sledovať a ovládať ako na svojom šikovnom zariadení, tak na obrazovke počítača cez webové rozhranie na adrese live.amaryllo.eu. Aktuálne je podporovaný iba prehliadač Firefox, čoskoro ale budú podporované ďalšie obvyklé prehliadača.
Funkcia ochrany súkromia (Privacy Protection)
A pre situácie, keď práve nepotrebujete využívať služby tejto kompatní kamery, je Amaryllo iBabi 360 HD vybavená funkciou ochrany súkromia, po ktorej aktivácii pomocou ikonky v aplikácii prejde kamera do pasívneho stand-by móde.
vlastnosti:
Múdra detská opatrovateľka
Uhol pokrytie priestoru až 360 °
Živý prenos obrazu a zvuku
Rozlíšenie záznamu a snímok až 1280x720
Rozlíšenie videostreamu až 1280x720 @ 30 fps
Prenos dát šifrovaný 256-bitovým algoritmom
Automatické notifikácie na múdra zariadení užívateľov
Automatické robenie a odosielanie snímok pri alarmu
Režim nočného videnia
IR diódy s možnosťou vypnutia
digitálny zoom
Integrovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmernú komunikáciu
PIR pohybový senzor 2x zvukový senzor
Formát kompresie obrazu H.264, MJPEGH.264, MJPEG 1,4 "obrazový senzor, 1 megapixel
Funkcia ochrany súkromia (Privacy Protection)
Možnosť nonstop ukladania záznamu alebo nahrávanie pri alarmu
Možnosť výberu úložiska - Google Drive / NAS / Amaryllo Cloud
Podpora microSD kariet až do veľkosti 32 GB pro lokálne ukladanie záznamov a skladieb v MP3Podpora NAS - SMB / CIFSWiFi 802.11 b / g / nKompaktní rozmery (8x8x8 cm) Hmotnosť 222 gZdarma aplikácie kompatibilné so systémami iOS (verzia 7.0 a vyššie) a Android (verzia 4.1 a vyššie) Balenie: Amaryllo iBabi 360 HDNapájecí adaptérQuick štart guideAplikace: aplikácia Amaryllo zadarmo pre chytré telefóny so systémom iOS a Android.Klíčové vlastnosti aplikácie: Ovládanie pohybu kameryŽivý videostream s možnosťou robení snímkůOboustranná komunikaceFunkce ochrany soukromíPřehled zvukových a pohybových výstrahPřístup do Amaryllo CloudZapnutí / vypnutie a nastavenie citlivosti senzorůOvládání MP3 přehrávačeDokumentace: Užívateľský manuál pre kamery Amaryllo CZVideoukázky a návody: Predstavenie Amaryllo iBabi 360 HD: Nastavenie Amaryllo Cloud:

 

Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

Internetový Obchod MADER.sk - ANTALON s.r.o., Radlinského 27, 81107 Bratislava - Staré mesto