Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Prepínače

Allied Telesis 1000TX to SFP media blade AT-CM3K0S

Allied Telesis 1000TX to SFP media blade AT-CM3K0S
266,89 €
222,41 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : AT-CM3K0S
Interný kód produktu : 6456091
Výrobca : ALLIED TELESIS
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : Media Blade 10/100/1000TX to SFP, with 802.3ah OAM Support ECO FRIENDLY

10/100/1000T to 100/1000X SFP Converteon™ media and rate converter line card with OAM and Jumbo Frame support

This media and rate converter line card features a 10/100/1000T twisted pair port and an optical SFP port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) when connected to an Ethernet or Fast Ethernet or Gigabit Ethernet device. They operate in full or half-duplex mode, and allow you to build an affordable network, avoiding the cost of terminatiang fiber cables. The AT-CM3K0S has a SFP port supporting both Fast Ethernet and Gigabit operation, allowing a choice of multi/single mode, dual/single fiber SFP modules.

Features

* Converts speed as well as media type
* Extends Ethernet and Fast Ethernet and Gigabit Ethernet networks
* Supports IEEE 802.3ah ‘Ethernet in the First Mile’
* Support MissingLink™ and Smart MissingLink™
* Transparent to IEEE 802.1Q VLAN packets
* Jumbo Frame Support
* Rate Limiting
* Low Power Mode
* Supports Dying Gasp
* Automatic address learning and aging
* Managed, or Unmanaged operation
* Auto MDI/MDI-X
* Auto-Negotiation (IEEE 802.3u-compliant)
* Store and forward data packet handling
* Supports 100 and 1000Mbps SFPs
* System and port LEDs
* Line card for all Converteon™ series chassis
* Limited lifetime warranty
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY