Navigácia : [ preskocit ' ]
Audio, video, televízory Auto-moto Dom a záhrada Foto, Kamery, Ďalekohľady Hodinky náramkové Hračky Malé domáce spotrebiče Parfumy a kozmetika Počítače a kancelária Repasované, použité PC Šport, fitness, zdravie Veľké spotrebiče
KarcherSchaub
Nachádzate sa : Root Audio Video TV  >>  PC Siete a Wifi  >>  Sieťové prvky aktívne  >>  Prepínače

12ports Gb Combo & 12ports SFP with 2Ports 10GE SFP +

12ports Gb Combo & 12ports SFP with 2Ports 10GE SFP +
6418,7 €
5348,92 € Bez DPH
Dostupnosť : Nedostupné
PartNo : DGS-6600-24SC2XS
Interný kód produktu : 13096116
Výrobca : D-Link
Záruka : 24 mesiacov
Popis produktu : 12-port 10/100/1000 Base-T/SFP Combo & 12-port SFP with 2-port 10GE SFP+
- SFP+ ports compliant to following standards:
1. IEEE 802.3ae compliance
2. Support Full-Duplex operations

- SFP+ Transceivers Supported:
1. DEM-431XT (10GBASE-SR, Multi-Mode, 80/300m)
2. DEM-432XT (10GBASE-LR, Single-Mode, 10km)
3. DEM-433XT (10GBASE-ER, Single-Mode, 40km)
Napriek všetkej snahe zaistiť čo najpresnejší popis, obrázky a technické parametre produktov, nemôžeme zaručiť, že uvedené informácie odpovedajú 
skutočnosti. Rada výrobcov si vyhradzuje právo na zmenu niektorých parametrov, či vlastností bez predchadzajúceho upozornenia. Ak sa potrebujete
ubezpečiť o určitých parametroch produktu, alebo v prípade pochybností, kontaktujte nás. Neskoršie reklamácie vlastností sú
zbytočnou komplikáciou pre obe strany.

* * * * * * * * *

:: TOP 3 KATEGÓRIE v Internetovom Obchode MADER.sk - Račianska 66, 83102 Bratislava ::

RETRO Spotrebiče

Masážne prístroje a WELLNESS

TELEVÍZORY